Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.Velikonoční on-line Turnaj
#1
Nejedná se o soutěž ale o zábavu. Kdo chce tak se účastní a po vystřelení sady 10 šípů  se vyfotí a odešle na facebook  nebo  pošle fotky na web lukostřelce ( my ten virus porazíme)
start 11.04.2020   po obědě
 
1. namalovat na papír velikosti čtvrtky  velikonoční vajíčko(pěkně vybarvit  času na to máte dost)
2. terč umístit tak jak máte místo na zahradě , na dvoře , v garáži  v obýváku jak a kde můžete 
3. vystřelit z libovolné vzdálenosti 10 šípů.
4. vyfotit se s nástřelem
5. odeslat na facebook a web Lukostřelce.cz
6. a už jen pozorovat jak se ostatní baví a doufat že Vaše zásahy pobaví i ostatní

p.s.  možná je to celé blbost , ale je to rozhodně lepší než si zoufat kdy nám dovolí naše turnaje.

nesvobodou a rouškou ovlivněný - mlčoch
Odpovědět
#2
Super nápad! Ale co že je to ten facebook?Big Grin v bodě 5. je A nikoli NEBO je to tedy nutná podmínka turnaje?Smile
Odpovědět
#3
... přidání bodu 
6. Kaťas odešle fotografii všem poštou ( následně si zažádá o dotaci na poštovní známky a obálky, žádost odešle pouze pomocí facebook kam chce)

mlčoch
Odpovědět
#4
(04-07-2020, 11:27 AM)Mlčoch Napsal(a): ... přidání bodu 
6. Kaťas odešle fotografii všem poštou ( následně si zažádá o dotaci na poštovní známky a obálky, žádost odešle pouze pomocí facebook kam chce)

mlčoch
A nemohl bych prosím taky požádat o dotace facebooku nemaje? Jinak myšlenka se mi líbí. Není úplně nová, prvního korespondenčního turnaje jsem se účastnil, jak jsem nakonec dohledal na starém fóru už před deseti lety. Ale jak říkám, líbí se mi to. Jen jedu střílet bohužel už ve čtvrtek, tak nevím jestli se mi podaří i o víkendu. Snad jo. :-)
Odpovědět
#5
Ahoj, dobrý nápad, pokud nebudem zrovna někde střílet, zúčastníme se. Jen ten obličejový sešit (česky facebook) bude problém. Hodně lukostřelců má problém i s naší stránkou, natož tady s tím.
Krásné jarní dny přeje Lojza
Odpovědět
#6
Vidím, že účastníci do turnaje se hlásí, ale nevkládají adresy, na které mám zasílat fotokopie výsledkuSmile
Odpovědět
#7
.... všem co nemají ksichtovník doporučuji vkládat foto sem , na lukostřelce.cz 

7.  není důležité střílet  zrovna v sobotu, prostě když o víkendu můžete tak střílejte na velikonoční vajíčko

mlčoch
Odpovědět
#8
(04-08-2020, 10:18 AM)Mlčoch Napsal(a): .... všem co nemají ksichtovník doporučuji vkládat foto sem , na lukostřelce.cz 

7.  není důležité střílet  zrovna v sobotu, prostě když o víkendu můžete tak střílejte na velikonoční vajíčko

mlčoch

Není to sranda pořádat online turnaj viď. Takovejch úprav co musí člověk vychytatSmile
Odpovědět
#9
(04-09-2020, 12:19 PM)Kaťas Napsal(a):
(04-08-2020, 10:18 AM)Mlčoch Napsal(a): .... všem co nemají ksichtovník doporučuji vkládat foto sem , na lukostřelce.cz 

7.  není důležité střílet  zrovna v sobotu, prostě když o víkendu můžete tak střílejte na velikonoční vajíčko

mlčoch

Není to sranda pořádat online turnaj viď. Takovejch úprav co musí člověk vychytatSmile

Valda zdraví všechny lukostřelce :-)
Vypsal jsem si samostatnou kategorii foukaček.
Super nápad, tenhle turnaj :-)

Klidné dny a na vídanou.
V.

Btw: Nejsem schopný zmenšit na mobilu fotku, pošlu večer...
Odpovědět
#10
Vesele velikonoce Eliska a mlcoch


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)