Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nový 3D parkur na Lukostřelnici Litohlavy !
#1
Wink 
Zdravíme všechny lukostřelce !

Přátelé, konečně máme postaveno ! A tak bychom Vás rádi informovali, že na Lukostřelnici Litohlavy jsme zbudovali a otevřeli pro veřejnost NOVÝ malý terénní 3D parkur.
Parkur se skládá z 12 terčů a je kombinací 3D (8 zvířat) a terénní lukostřelby (4 terče). Zatvrzelým lovcům můžeme nabídnout výměnu terénních terčů za 2D zvířata.
Možná, že 12 terčů působí oproti jiným parkurům jako ochutnávka, ale povzbuzujeme všechny vytrvalce dát si klidně 2 kola na 24 terčů. Každopádně doufáme, že pro všechny lukostřelce bude náš parkur potěšením i výzvou a tešíme se, že se budeme bavit s Vámi.
Pokud se parkur bude líbit, rádi do budoucna zapracujeme na jeho dalším rozšíření.

Otevírací doba 3D parkuru:
Pondělí, Středa, Pátek   =   14-20
Sobota   =   9-20
Neděle   =   9-14
Informaci o Vašem příjezdu na parkur (datum, orientační čas a počet osob) nám prosím nahlaste předem formou SMS na tel. 604 271 709 (pí. Kurcová). Sice Vám na SMS neodpovíme, ale budeme tam  :-)
Adresa parkuru: Litohlavy 17, 267 01 Králův Dvůr

Ceny parkuru:
Děti do 15 let   =   120 Kč (1 kolo) / 200 Kč (2 kola)
Dospělí   =   150 Kč (1 kolo) / 250 Kč (2 kola)
Kladkové luky do 60 lb  =   200 Kč (1 kolo) / 300 Kč (2 kola)
Kuše NE. Zvířata střílíme na 2 zásahy, terénní terče na 3 šípy. Bodovačky na místě k dispozici.
Rozstřeliště pro parkur je na pravé straně louky (terčovnice POLIMIX).

Parkur je kousek od Prahy u Králova Dvora na Berounsku v krásné přírodě, klidně můžete spojit návštěvu parkuru s výletem na Křivoklátsko nebo okolí Karlštejna.
Máme k dispozici i 2 ohniště, takže buřtíka s sebou....
A komu dojdou šípy, může vyzkoušet vrhání nožů.....

Přikládáme pár fotek, ale s lukem na metě je to lepší :-)

Aktuálně vytváříme info o parkuru a dalších novinkách na náš web lukostrelnicelitohlavy.cz , kde se objeví během pár dní.

Zdraví,
Tomáš a Roman


Přiložené soubory Miniatury
                   
Odpovědět
#2
Pokud má někdo pocit z fotek, že některé terče jsou docela daleko… je správný. ? Parkur je menší, ale určitě ne zbytečně lehký(při zachování všech doporučení pro 3D a FITA terénní). O to je však zábavnější.  Posloužil jsem jako zkušební králík (ne ten na fotce?), takže už jsem si ho prošel několikrát. Určitě doporučuju návštěvu. Pro milovníky terčovky jsou tam už od loňska i klasické terče.
Odpovědět
#3
(04-24-2020, 08:41 AM)Hynek Napsal(a): Pokud má někdo pocit z fotek, že některé terče jsou docela daleko… je správný. ? Parkur je menší, ale určitě ne zbytečně lehký(při zachování všech doporučení pro 3D a FITA terénní). O to je však zábavnější.  Posloužil jsem jako zkušební králík (ne ten na fotce?), takže už jsem si ho prošel několikrát. Určitě doporučuju návštěvu. Pro milovníky terčovky jsou tam už od loňska i klasické terče.

Ahoj,
jak moc je to arrow friendly? Ten zajíc na skále a terčovnice bez zástěn vypadají z fotek trochu nebezpečně na tyhle vzdálenosti... Jinak bych to osobně jel zkusit...
Odpovědět
#4
(04-24-2020, 02:36 PM)Kaťas Napsal(a):
(04-24-2020, 08:41 AM)Hynek Napsal(a): Pokud má někdo pocit z fotek, že některé terče jsou docela daleko… je správný. ? Parkur je menší, ale určitě ne zbytečně lehký(při zachování všech doporučení pro 3D a FITA terénní). O to je však zábavnější.  Posloužil jsem jako zkušební králík (ne ten na fotce?), takže už jsem si ho prošel několikrát. Určitě doporučuju návštěvu. Pro milovníky terčovky jsou tam už od loňska i klasické terče.

Ahoj,
jak moc je to arrow friendly? Ten zajíc na skále a terčovnice bez zástěn vypadají z fotek trochu nebezpečně na tyhle vzdálenosti... Jinak bych to osobně jel zkusit...

Ahoj,
o šípy se neboj, parkur jsme stavěli s tím, že kolem terče není žádná velká skála nebo kámen.
Na ty vzdálenosti se to dá odstřílet, já to šel v neděli jen s cvičným lukem a terče jsem zasahoval.... (komory, to už je jiná  Dodgy )
Tu a tam pochopitelně zajede netrefený šíp pod jehličí, ale to je v lese asi normálka. Právě s ohledem na hledání šípů asi jednu zástěnu nakonec postavíme. U terénních terčovnic zástěny nejsou potřeba, terčovnice jsou dost veliké...
No a postavili jsme parkur proto, aby si to lidi vyzkoušeli, takže jsi kdykoliv vítán.
Zdraví,
Tomáš
Odpovědět
#5
Kaťasi, já jsem tam zatím o žádný šíp nepřišel. Ono je to postavené ve svahu nahoru, dolu. Dolů je za terči posekaná louka, tam se nic neztratí ani nezláme. Nahoru je za terči kopec a les, takže největší nebezpečí je, že ti šíp zakrtkuje, protože je tam hodně měkká půda. Přímo za terči je většinou volný prostor. Zrovna ten zajíc je na krátkou vzdálenost a do kopce. Určitě to tam není žádná lámačka na šípy.
Odpovědět
#6
(04-25-2020, 05:37 AM)Hynek Napsal(a): Kaťasi, já jsem tam zatím o žádný šíp nepřišel. Ono je to postavené ve svahu nahoru, dolu. Dolů je za terči posekaná louka, tam se nic neztratí ani nezláme. Nahoru je za terči kopec a les, takže největší nebezpečí je, že ti šíp zakrtkuje, protože je tam hodně měkká půda. Přímo za terči je většinou volný prostor. Zrovna ten zajíc je na krátkou vzdálenost a do kopce. Určitě to tam není žádná lámačka na šípy.

Tak to jsou dobré zprávySmile
ale to sekání louk Vám nezávidímBig Grin vím jaké to je u nás na střelnici... přes léto člověk víc seká než střílíBig Grin

(04-24-2020, 05:53 PM)Tomáš Brůha Napsal(a):
(04-24-2020, 02:36 PM)Kaťas Napsal(a):
(04-24-2020, 08:41 AM)Hynek Napsal(a): Pokud má někdo pocit z fotek, že některé terče jsou docela daleko… je správný. ? Parkur je menší, ale určitě ne zbytečně lehký(při zachování všech doporučení pro 3D a FITA terénní). O to je však zábavnější.  Posloužil jsem jako zkušební králík (ne ten na fotce?), takže už jsem si ho prošel několikrát. Určitě doporučuju návštěvu. Pro milovníky terčovky jsou tam už od loňska i klasické terče.

Ahoj,
jak moc je to arrow friendly? Ten zajíc na skále a terčovnice bez zástěn vypadají z fotek trochu nebezpečně na tyhle vzdálenosti... Jinak bych to osobně jel zkusit...

Ahoj,
o šípy se neboj, parkur jsme stavěli s tím, že kolem terče není žádná velká skála nebo kámen.
Na ty vzdálenosti se to dá odstřílet, já to šel v neděli jen s cvičným lukem a terče jsem zasahoval.... (komory, to už je jiná  Dodgy  )
Tu a tam pochopitelně zajede netrefený šíp pod jehličí, ale to je v lese asi normálka. Právě s ohledem na hledání šípů asi jednu zástěnu nakonec postavíme. U terénních terčovnic zástěny nejsou potřeba, terčovnice jsou dost veliké...
No a postavili jsme parkur proto, aby si to lidi vyzkoušeli, takže jsi kdykoliv vítán.
Zdraví,
Tomáš

Hned jak seženu auto, nebo střelce řidiče, tak to ozkoušímeSmile
Odpovědět
#7
Já si snad pro vás dojedu, chceš? Stačí říct! ?
Co se týče sekání, tak s ním pomáhá stádečko živých sekaček, kterých bude brzy víc.
Odpovědět
#8
Hele klidne pro vas prijedu i z Brna Big Grin
Odpovědět
#9
Ovcí je málo, takže sekat se muselo a to o týden dřív než bylo původně plánováno. Big Grin Nicméně dnes jsem si Litohlavský parkur prošel zas a tentokrát jsem střílel od červeného kolíku. Zpočátku jsem si říkal, že jsem se zbláznil, jak je to daleko, ale asi se zlepšuju nebo co, protože to úplná tragédie nebyla, ba i komůrky se urodila a do FITA terčů jsem jeden až dva šípečky ze tří zasadil. A svého oblíbeného havrana jsem poobakrát dal napoprvé stejně jako zajíce. Tak třeba to byla náhoda... Smile
Odpovědět
#10
(05-03-2020, 10:34 PM)Hynek Napsal(a): Ovcí je málo, takže sekat se muselo a to o týden dřív než bylo původně plánováno. Big Grin Nicméně dnes jsem si Litohlavský parkur prošel zas a tentokrát jsem střílel od červeného kolíku. Zpočátku jsem si říkal, že jsem se zbláznil, jak je to daleko, ale asi se zlepšuju nebo co, protože to úplná tragédie nebyla, ba i komůrky se urodila a do FITA terčů jsem jeden až dva šípečky ze tří zasadil. A svého oblíbeného havrana jsem poobakrát dal napoprvé stejně jako zajíce. Tak třeba to byla náhoda... Smile

Už to tam máš načtenýSmile jinak díky za nabídku svezeníSmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)