Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dnešní zprávy
#1
Ústečtí policisté dopadli dvojici mužů s kušemi - CNN Prima NEWS (iprima.cz)

Nebudu komentovat, posuďte sami...

Odpovědět
#2
Oficiální verdikt nechám na policii a soudech.
Svůj obrázek si ale každý udělá snadno sám.
Díky takto nezodpovědným jedincům je pak vrhán negativní stín 
na celou tuzemskou kušařskou scénu. Určitě to za to stálo!
Děkujeme!
Odpovědět
#3
Pánové, jak asi všichni víme, tak Cerman je kolenovrt a tak trochu vyčůranej ale není úplně až tak blbej.
V začátku Covidu prodej kuší enormně vzrostl a každý prodejce si mnul ruce.
Dle mého názoru se utlumil prodej kuší a Franta nechtěl vynaložit
finanční prostředky za reklamu tak zvolil tuto cestu. Víte kolik by stála tříminutová reklama v hlavním vysílacím
čase...... no prostě kotel a to by Franta nikdy nedal....
Jak se říká - špatná reklama dobrá reklama
Odpovědět
#4
No aby pak měl co prodávat, jak se někdo tohohle chytne a začne vyřvávat po zpřísnění na kuše...
Odpovědět
#5
(12-20-2020, 12:16 PM)Klába Napsal(a): Pánové, jak asi všichni víme, tak Cerman je kolenovrt a tak trochu vyčůranej ale není úplně až tak blbej.
V začátku Covidu prodej kuší enormně vzrostl a každý prodejce si mnul ruce.
Dle mého názoru se utlumil prodej kuší a Franta nechtěl vynaložit
finanční prostředky za reklamu tak zvolil tuto cestu. Víte kolik by stála tříminutová reklama v hlavním vysílacím
čase...... no prostě kotel a to by Franta nikdy nedal....
Jak se říká - špatná reklama dobrá reklama

V hlavním vysílacím čase ano, ale kde??? Já teprve teď zjistil, že existuje nějaká CNN Prima news. Takže propříště silnější příběh, ať je to alespoň na TV Nova, protože všichni víme, že příběh prodává!  Big Grin Big Grin

(příspěvek obsahuje nadsázku a nejde o navádění k páchání trestného činu)
Odpovědět
#6
V tomto případě nevím jestli platí špatná reklama taky reklama. A co se týká moudrosti si myslím, že pán v mysliveckém měl tentokrát pod čepicí, František si může sypat popel na hlavu. V mysl. honitbě, na posedu - předem připraveném, natočen na fotopasti, svědci u toho, s kuší ať v báglu, nebo jinak-průser. Tohle ve většině případů končí před soudem a s nadělenou podmínkou. Kdyby mysliveček počkal a načapal ho u srnečka, tak natvrdo. Doba už je jiná a nikdo se s Vámi nemaže.
A hlavně se teď můžeme všichni klepat, co přijde až si půjdeme zastřílet někam ven. Já už to zažil se čtyřkolkami, byla doba, že po nás házeli lidi i vidle. A to stačil jeden chytrák který si zadriftoval v lese mezi sazenicemi.
Odpovědět
#7
Začíná mě to bavit a to jsem se nechtěl vyjadřovat-na Kuše.cz v sekci ,,o nás" je Františkovo vyjádření.
Takže střílení bobrů zdar.
Odpovědět
#8
Co na to říci ....jsem tak "nějak" vnitřně přesvědčený , že Franta Cerman nemá co dělat s tím koněm ... tedy vlastně v to doufám a moc si to přeju !
V opačném případě by u mě klesnul někam, kde slunce fakt nesvítí a dalo by se dlouho popisovat kam ještě dál ...

K tomu dalšímu .... no chytit jednoho z předních střelců z kuše při "tréninku"  v lese , není tak nic špatného a světoborného ....
Jako problém vidím spíš ty ostatní "maličkosti" , které z toho problém už asi dělají ...
1. Trénink večer ? Někdo by mohl namítnout,  že večer ve 3D nestřílíme ( proč by to byla potřeba trénovat a jaká je i proveditelnost takového tréninku - pevně doufám, že neměl noktovizor ) .
2. Trénink v  prostoru zbudovaného fejkového posedu a v místě zakrmení ??? ( možná náhoda ...dalo by se namítnout .... )
3. Osazení  loveckým hrotem .... (tady nechci spekulovat ani dobře nevím, čím by se to dalo vysvětlit  ).
4. Absence terčovnice při tréninku ? ( teď mě tedy taky nenapadá,  jak trénovat bez možnosti spustit ránu - jaký to má smysl bez vypouštění).
5. Opakovaný pobyt na místech kde byl fejk posed a zakrmení ( viz fotopasti ) .

Asi bude spousta dalších věcí o kterých nevíme ale to je už věcí někoho jiného ... 

Další problém bude vlastnictví Zbrojního průkazu a Myslivecké zkoušky. Těžko projde informace o tom , že nevěděl atd...

Franta říkal , že netrénuje. Výsledky v 3D závodech má takové jaké má ( rozumějte v poslední sezoně 3D kdy skončil na 5 místě a na MČR na 4. místě se ztrátou 42 bodů na 3 místo  ) a důvodem je prý ztráta motivace ...
Třeba hledal motivaci mě neznámým způsobem ... v lese jak napsal ve svém vyjádření s loveckým hrotem a "sušením" bez výstřelu .

Co na to říci , doufám že to nepoškodí komunitu střelců z kuše a nepřenese se to na půdu politiky tak jak to slibuje a bohužel již realizuje pan Pitek ( ten co vypsal odměnu atd..) .

Jinak vyjádření F. Cermana odkaz: Kuse.cz | Lovecké a sportovní KUŠE
Odpovědět
#9
Jak už o něm někdo napsal na starém fóru: "Na každou svini se voda vaří". 
Opět jen ukázal, jakej je to omezenec. A doufám, že už toto bude konečně důvod, zakázat mu zúčastnit se jakékoliv soutěže ve střelbě (když už se tomu tak nestalo po několikanásobném podvádění).
Odpovědět
#10
Tak i mezi myslivci se najdou pytlácí co chytají do ok či provádějí nelegální lov nebo loví kušemi či luky a nevidím nikde žádné exemplární potrestání.
Nového co se ukázalo na stránkách je : Není účelem těchto stránek kohokoli motivovat k nelegálnímu lovu na území ČR, dodržujte prosím platnou legislavitu.
Myslím, že tím předchází další reportáži pokud by nějaká byla, aby byl z hledáčku. Bohužel, dítě si stále může objednat na jeho shopu co chce bez jakých kontrol co chce pokud na to má ...
Jinak ten dopis co napsal na své stránky nemá hlavu ani patu
1. - přímo se zeptal, zda natáčejí - tak nevidím proč tam osočuje reportéra, který položil rozumné srozumitelné otázky - pytlačil jste, měl jste zakrmeno, a o koni něco víte?
2. - nevidím tam vůbec žádné vysvětlení co v noci dělal u kmrliště s kuší - pouze to, že dostal Franta a Seba po čumě.
3. - honosení ega a keců co vlastní a co dělal dle moho není žádní vysvětlení ... také mám rád zvířata a vegetarián proto nejsem
4. - je to prostě bábovka, která do na kameru bračí že dostal přes držku, místo toho aby si posypal popel na hlavu a řekl, jsem debil neměl jsem trénovat v noci v plné polní, ale v tom blábolu co tam vypotil jsem nenašel jediné rozumné slovo co tam dělal a jak se to stalo ... jen jeho oblíbené keci o ničem.
Je to smutná doma, když podnikatelé jako on a učitelé už musí chodit pytlačit, aby rodina měla co jíst Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)