Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
historické hroty
#1
Zbierka šípov jednej historickej skupiny (Krásnohorské hradné dni 2017)

chalan dal aj pekný výklad k použitiu jednotlivých hrotov


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#2
(08-06-2017, 06:21 PM)woodan Napsal(a): Zbierka šípov jednej historickej skupiny (Krásnohorské hradné dni 2017)

chalan dal aj pekný výklad k použitiu jednotlivých hrotov

Vida, to by mne celkem zajímalo, k čemu je ten neopeřený hák ?  Huh
Odpovědět
#3
(08-07-2017, 11:19 PM)CAJ Napsal(a):
(08-06-2017, 06:21 PM)woodan Napsal(a): Zbierka šípov jednej historickej skupiny (Krásnohorské hradné dni 2017)

chalan dal aj pekný výklad k použitiu jednotlivých hrotov

Vida, to by mne celkem zajímalo, k čemu je ten neopeřený hák ?  Huh

Je určený na vyhľadávanie stratených šípov v tráve, resp. uľahčuje jej prehrabávanie pri hľadaní šípu.
Odpovědět
#4
(08-07-2017, 11:19 PM)CAJ Napsal(a):
(08-06-2017, 06:21 PM)woodan Napsal(a): Zbierka šípov jednej historickej skupiny (Krásnohorské hradné dni 2017)

chalan dal aj pekný výklad k použitiu jednotlivých hrotov

Vida, to by mne celkem zajímalo, k čemu je ten neopeřený hák ?  Huh

Taky jsem si jeden doma udělal. Viděl jsem to u Honzy Křikavů, který ho má udělaný ze starého karbonového šípu. Na krtky a křoví je to geniální věc. Wink

[Obrázek: 201708pep.jpg]
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#5
Pěkná výstavka. Koukám že máme na Slovensku konkurenci :-). Hák je ale vážně stylovej. Copak to bylo za skupinu, jestli se můžu zeptat ?
CSWBS - Kde jiní končí my začínáme
Odpovědět
#6
(08-09-2017, 08:12 AM)Seifgard Napsal(a): Pěkná výstavka. Koukám že máme na Slovensku konkrenci :-). Hák je ale vážně stylovej. Copak to bylo za skupinu, jestli se můžu zeptat ?

hmm názov skupiny neviem, bolo ich tam viacej a nejako som ho nezachytil
Odpovědět
#7
(08-08-2017, 05:28 AM)woodan Napsal(a):
(08-07-2017, 11:19 PM)CAJ Napsal(a): Vida, to by mne celkem zajímalo, k čemu je ten neopeřený hák ?  Huh

Je určený na vyhľadávanie stratených šípov v tráve, resp. uľahčuje jej prehrabávanie pri hľadaní šípu.

Ten hák je moc pěkná věc!  Wink Viděl jsem zatím nejrůznější modely hrabátek, ale tohle je možná nejhezčí a docela i praktisch, asi se dá nosit v toulci mezi šípy... ?
Mám sice trochu víc důvěry v ocelová hrabátka typu tesák nebo zahradnické hrabičky, ale tohle má zase šmrnc!
Odpovědět
#8
(08-06-2017, 06:21 PM)woodan Napsal(a): Zbierka šípov jednej historickej skupiny (Krásnohorské hradné dni 2017)

chalan dal aj pekný výklad k použitiu jednotlivých hrotov
myslim si ze to bol cech terra de selinan zo ziliny, hroty som robil ja.. myslim si ze vsetky, potreboval by som trocha lepsiu fotku , detail.

https://laskyy.rajce.idnes.cz/ tu su moje hroty ak by niekto potreboval.
Odpovědět
#9
a toto je můj hák https://img17.rajce.idnes.cz/d1703/1/151....jpg?ver=3


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#10
(11-26-2018, 08:45 PM)Mýša Napsal(a): a toto je můj hák https://img17.rajce.idnes.cz/d1703/1/151....jpg?ver=3

 daj prosim aj fotku co je vnutry, ty mavas dobre napady, tiez by som si rad spravit nejaky zatvaraci nozikohak.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)