Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Svatováclavský turnaj 2018
#1
Zdravím za LUKOS všechny střelce, 
zvu Vás na Svatováclavský turnaj, který se uskuteční v sobotu 29. září v Manětíně. Propozice jsou v příloze tohoto příspěvku a brzo také otevřeme přihlášky pro 70 střelců.
Těšíme se, že uvidíme spoustu známých tváří a že si u nás turnaj užijete.

Ať Vám to dobře lítá,
  Ondra


Přiložené soubory
.pdf   Svatováclavský_turnaj_2018_Propozice.pdf (Velikost: 250,41 KB / Stažení: 15)
Odpovědět
#2
Rostou
Odpovědět
#3
(09-12-2018, 04:24 PM)Ondra Napsal(a): Rostou

Nekecá!

Milí lukostřelci,

právě jsem odsouhlasila první várku plateb, které dorazily na účet do 14.9. Další platby budou odsouhlaseny nejpozději zase příští víkend.

Mějte se, Šárka
Odpovědět
#4
Ahoj lukostřelci,
 snad jste si to u nás užili a pokud jste zvědaví, tak tady jsou výsledky.
  Za LUKOSy,
    Ondra


Přiložené soubory
.xlsx   Výsledovka_Manětín_2018exp.xlsx (Velikost: 307,07 KB / Stažení: 43)
Odpovědět
#5
Bylo to u vás skvělý!
Díky za ochotu a benevolenci k mému rychlo střílení :-)
Honza
Odpovědět
#6
Manětínští, převelice Vám děkujeme za krásnou sobotu, počasí nádherné, zázemí výborné, terčovina nová, oběd dobrý, naše skupina s příjemným kvočňákem si to fakticky moc užila, poslední ligový turnaj tohoto roku v krásné přírodě velice pohodový. Ligové disciplíny postavené na jedničku. Což bylo vidět i na výsledcích střelců. Téměř každý střelec si zapsal do tabulky nějaké to vylepšení svých letošních výkonů.

Ještě jednou moc děkujeme! Lojza a Johanka
Odpovědět
#7
Ahoj Mlcoch a Eliška se připojují k tisicum děkovnych  dopisu super super super............. Mlcoch
Odpovědět
#8
Chvály tu bylo už hodně, takže.
Moc chválíme a děkujeme za super turnaj, s naším prckem a domorodým průvodcem jsme si to náramně užili :-)
Odpovědět
#9
Přidáváme se k pochvalám. Všechno bylo bezvadný. Moc díky
Odpovědět
#10
Ahoj, ja se omlouvam, ze jsem nakonec neprijel, ale v patek jsem mel pracovni povinnosti, ktere nebyly planovane.

hrozne rad bych se primluvil za to, aby si ostatni mohli vzit kopii te excelove tabulky. Je asi zatim nejlepsi, kterou jsem videl.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)