Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tak co se bude letos dít?
#1
Ahoj všichni. 

Tak už nás nenapínejte. Už se rýsuje nějaký seznam turnajů?  A nebo je ještě příliš brzy?
Odpovědět
#2
Hezký den, něco se určitě dít bude. Vypadá to, že druhý turnaj letošní sezóny (první byl Kašperk), bude zcela nové klání u Staré Boleslavi, začátek dubna. Pak jsou již známé termíny tradičních turnajů u Českolesáků. Kalendář akcí se bude asi postupně doplňovat až po valné hromádce ATL. Takže pilně trénujte! Mě Ježíšek nadělil dva krásné nové luky, a už jsem je včera a předevčírem byla vyvenčit. Johanka
Odpovědět
#3
Takže kluci z Lumarku letos žádné skorozimní povyražení neplánují? To je škoda
Odpovědět
#4
(01-07-2022, 08:40 AM)hbt Napsal(a): Takže kluci z Lumarku letos žádné skorozimní povyražení neplánují? To je škoda

Ahoj,
máme to složité. V Dýšině nám vybouchlo zázemí, takže zimní varianta by byla nepříjemně ledová a letní varianta tam není dost dobře možná.
Při toulkách se psem mi to samozřejmě šrotuje v palici a chtěl bych něco udělat. Menší zimní akce by se dala udělat v Blovicích v zámeckém parku, ale nestihl jsem to domluvit. Mám v úmyslu rozjednat případně něco většího na léto, ale možná si ještě tento rok nechám na stavbu, aby to nebylo šito horkou jehlou a mohli jste nám to pochválitSmile

Kaťas
Odpovědět
#5
To víš, že vám to pochválíme. Už aby to bylo. Hlavně se teď ale věnuj stavbě domečku.
Odpovědět
#6
Hlásím, že mi dnes místní rybáři potvrdili termín 26.3. 2022 na nultý ročník turnaje O perlu Proboštských jezer.
Odpovědět
#7
(01-12-2022, 05:48 PM)loccoCZ Napsal(a): Hlásím, že mi dnes místní rybáři potvrdili termín 26.3. 2022 na nultý ročník turnaje O perlu Proboštských jezer.

Hustý novej závod a celkem blízko vlastně odkudkoli. Kolik se Vám vejde střelců na trať? To bude zas návalSmile
Odpovědět
#8
(01-19-2022, 08:41 AM)Kaťas Napsal(a):
(01-12-2022, 05:48 PM)loccoCZ Napsal(a): Hlásím, že mi dnes místní rybáři potvrdili termín 26.3. 2022 na nultý ročník turnaje O perlu Proboštských jezer.

Hustý novej závod a celkem blízko vlastně odkudkoli. Kolik se Vám vejde střelců na trať? To bude zas návalSmile

Odkudkoli? :/ Big Grin
Odpovědět
#9
Ahoj,
tak nějak jsem počítal, že když proběhne valná hromada, kde se orgánizátoři setkají a domluví si termíny turnajů, tak se konečně dovíme termíny turnajů. Rád bych si naplánoval i další jiné akce.
A stále čekám a čekám... A nic.
Budou ještě další turnaje? :-)
Honzík
Odpovědět
#10
(02-14-2022, 05:07 PM)Ahoj Honzo, za náš klub (RAVEN Horažďovice) dávám na vědomí, že bude v úterý o sv.svátku (5. 7.) třetí ročník turnaje pro děti a dorost na Sv. Anně u Horažďovic a v první listopadovou sobotu by měl proběhnout druhý ročník turnaje na Kašperku (ten prozměnu jen pro dospělé a dorost). Jinak jsem také zvědav, co se na jaře ještě vyvrbí... . Tož tak. Zdraví Tom P.  honzik181 Napsal(a): Ahoj,
tak nějak jsem počítal, že když proběhne valná hromada, kde se orgánizátoři setkají a domluví si termíny turnajů, tak se konečně dovíme termíny turnajů. Rád bych si naplánoval i další jiné akce.
A stále čekám a čekám... A nic.
Budou ještě další turnaje? :-)
Honzík
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)