Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Svatováclavský turnaj 2024
#31
Ahoj, přikládám zdroj fotek ze Svatováclavského turnaje, můžete shlédnout i stáhnout.
Ahoj Jakub


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#32
(09-14-2024, 10:09 PM)TýnazTýna Napsal(a): Zdravím do Manětína!
Omlouvám se za svou neúčast, která se nakonec ukázala jako poměrně šťastná, protože nám tady na jihu začalo zatékat do baráku, takže to tu teď hlídáme. Smile

Gratulace všem, kteří dorazili a závod dokončili. Věřím, že byl skvělý a ráda se ukážu příští rok.

PS: Moje startovné prosím považujte za dar klubu. <3

Děkujeme moc a doufáme že to u Tebe dopadlo vše dobře jako tady u nás a doporučuji podívat se na fotky :-). Těšíme se na příště nebo v zimně pokud to vyjde.
  Ondra
Odpovědět
#33
Ahoj,
přikládám opravenou výsledkovou listinu. V listech jednotlivých kategorií v posledním sloupci již vidíte správně Váš výsledek v T20. Tabulky se řadily podle celkového počtu bodů, který byl správně, takže chyba neměla vliv na pořadí.

Honza



.xlsx   Výsledovka2024-bezMaker-opr.xlsx (Velikost: 314,63 KB / Stažení: 20)
Odpovědět
#34
Děkuji všem za skvělou atmosféru turnaje. Bylo to super a počasí se také povedlo.
Odpovědět
#35
To byla ale krásná sobota. Aneb, krátký útěk z jihočeského deště:-) Děkujeme.
Odpovědět
#36
Děkujem za krásný turnaj, parádní disciplíny a super atmosféru (škoda, že kostýmů nebylo trochu víc). Zdravíme Majora

Vencovi

PS: Pokud bude někdo z Lukosu na Geniu Loci, mohl by mi dovézt jednu vaší medovinku? Nějak jsem si pro ní v tom shonu nedošel... Díky
Odpovědět
#37
(včera, 01:26 PM)Ondra Venc Napsal(a): Děkujem za krásný turnaj, parádní disciplíny a super atmosféru (škoda, že kostýmů nebylo trochu víc). Zdravíme Majora

Vencovi

PS: Pokud bude někdo z Lukosu na Geniu Loci, mohl by mi dovézt jednu vaší medovinku? Nějak jsem si pro ní v tom shonu nedošel... Díky

Ahoj, 
 děkujeme za slova chvály a medovinu pošlu po lukostřelci co má bluesovou tětivu (Kuba Petr), ten na GL jede a máš kliku máme posledních 5 ks :-). 
  Měj se, Ondra
Odpovědět
#38
(včera, 06:46 PM)Ondra Napsal(a):
(včera, 01:26 PM)Ondra Venc Napsal(a): Děkujem za krásný turnaj, parádní disciplíny a super atmosféru (škoda, že kostýmů nebylo trochu víc). Zdravíme Majora

Vencovi

PS: Pokud bude někdo z Lukosu na Geniu Loci, mohl by mi dovézt jednu vaší medovinku? Nějak jsem si pro ní v tom shonu nedošel... Díky

Ahoj, 
 děkujeme za slova chvály a medovinu pošlu po lukostřelci co má bluesovou tětivu (Kuba Petr), ten na GL jede a máš kliku máme posledních 5 ks :-). 
  Měj se, Ondra

Jsem to ale klikař Smile
Ještě jednou DÍK
Ondra
Odpovědět
#39
Ahoj děkujeme všem, kdo dorazili, kdo si to užili, kdo se mrkli na fotky a třeba dorazí příště. Děkuje taky za všechna slova chvály i konstruktivní připomínky při turnaji, po něm a zde na fóru.

Dnes byly odeslány platby za storna. Pokud jste měli zájem o vrácení poloviny startovného a platba by nepřišla napište email a dohledáme kde je případný šotek. Při takovém počtu se to mohlo stát.

Hodně lidí zajímala zimní soutěž. Jen co budeme mít přesnější plán a pokud bude schválen formát, tak dáme vědět.

Mějte se a ještě jedou díky za atmosféru, kterou jste přivezli a gratulace všem co si odvezli medaili dřevěnou nebo tekutou a všem co o ni zabojovali a užili si zábavu.
Ondra a všichni LUKOSové
Odpovědět
#40
Já se přidám s poděkováním. Počasí vyšlo na jedničku, závěrečná modrá obloha byla už opravdu za odměnu. Škoda, že tolik lidí vzdalo, aplikace Klara tvrdila dost neochvějně, že to s počasím vyjde dobře, takže stačilo doufat v nejlepší, připravit se na nejhorší a přijet.
Pěkná byla i bonusová "kombatová" disciplína, která krásně ukrátila čekání na výsledky.

Díky všem a zase někde na shledanou.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 15 host(ů)