Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaké šípy pořídit?
#21
(01-12-2018, 04:36 PM)fonddy Napsal(a): no tak sem objednala carbonové, a došli mi jine Sad... + papir že vybraný model  byl vyprodany tak poslali lepší ale dražší (místo 10 bylo 9 ks za stejnou cenu) jen teda fakt nevim co to je za matros...jsou lehke, ale vypada to jako drevo.... jen to dřevo nebude... myslíte že to může bát carbon s dekorem dřeva? něco podobneho sem ted nasla na netu

Můžu se zeptat, co je to za obchod abych se mu do budoucna vyhnul. Zvláštní jednání, poslat jiné zboží aniž by se předem domluvili. ?
Odpovědět
#22
(01-13-2018, 12:32 PM)Diverjh Napsal(a):
(01-12-2018, 04:36 PM)fonddy Napsal(a): no tak sem objednala carbonové, a došli mi jine Sad... + papir že vybraný model  byl vyprodany tak poslali lepší ale dražší (místo 10 bylo 9 ks za stejnou cenu) jen teda fakt nevim co to je za matros...jsou lehke, ale vypada to jako drevo.... jen to dřevo nebude... myslíte že to může bát carbon s dekorem dřeva? něco podobneho sem ted nasla na netu

Můžu se zeptat, co je to za obchod abych se mu do budoucna vyhnul. Zvláštní jednání, poslat jiné zboží aniž by se předem domluvili. ?

Což o to, kdyby poslali lepší materiál za stejnou cenu, to by ještě šlo, ale místo desíti šípů poslat devět...
Odpovědět
#23
Je to zcela zjevně "čínský" karbon.
Odpovědět
#24
Vypadají celkem dobře, tedy až na tu bužírku. Pro začátečníka to bude v poho. Já si vždycky říkám "netrefíš=zaplatíš" :-). ˇFurt šípy ztrácím nebo ničím. Být začátečník se může prodražit :-) Vyplatí se chodit na střelnice kde mají velké terčovnice nebo si pořídit záchytnou síť.
Michal Koska - Znojmo
Odpovědět
#25
(01-17-2018, 04:20 PM)kosmi Napsal(a): Vypadají celkem dobře, tedy až na tu bužírku. Pro začátečníka to bude v poho.  Já si vždycky říkám "netrefíš=zaplatíš" :-).  ˇFurt šípy ztrácím nebo ničím. Být začátečník se může prodražit :-) Vyplatí se chodit na střelnice kde mají velké terčovnice nebo si pořídit záchytnou síť.

záchytná síť už se vyrábí, vždy 5 minut střílíme a pak hodinu hledáme šípy což mě už nebaví Big Grin

(01-15-2018, 11:39 AM)Hynek Napsal(a):
(01-13-2018, 12:32 PM)Diverjh Napsal(a):
(01-12-2018, 04:36 PM)fonddy Napsal(a): no tak sem objednala carbonové, a došli mi jine Sad... + papir že vybraný model  byl vyprodany tak poslali lepší ale dražší (místo 10 bylo 9 ks za stejnou cenu) jen teda fakt nevim co to je za matros...jsou lehke, ale vypada to jako drevo.... jen to dřevo nebude... myslíte že to může bát carbon s dekorem dřeva? něco podobneho sem ted nasla na netu

Můžu se zeptat, co je to za obchod abych se mu do budoucna vyhnul. Zvláštní jednání, poslat jiné zboží aniž by se předem domluvili. ?

Což o to, kdyby poslali lepší materiál za stejnou cenu, to by ještě šlo, ale místo desíti šípů poslat devět...

on je tam pravděpodobně dražší jen ten dekor... jinak vypadají stejně

(01-13-2018, 12:32 PM)Diverjh Napsal(a):
(01-12-2018, 04:36 PM)fonddy Napsal(a): no tak sem objednala carbonové, a došli mi jine Sad... + papir že vybraný model  byl vyprodany tak poslali lepší ale dražší (místo 10 bylo 9 ks za stejnou cenu) jen teda fakt nevim co to je za matros...jsou lehke, ale vypada to jako drevo.... jen to dřevo nebude... myslíte že to může bát carbon s dekorem dřeva? něco podobneho sem ted nasla na netu

Můžu se zeptat, co je to za obchod abych se mu do budoucna vyhnul. Zvláštní jednání, poslat jiné zboží aniž by se předem domluvili. ?

bylo objednáno z kuse.cz , ve faktuře je psáno:

10x šípy carbon peří --- 1800,-
1x pošta                  --- 160,-
                            __________
                                 1960,-
=> musel jsem dát lepší šípy, cena 200,- /ks¨
=>9 ks   /doprodáno/
děkuji!

z toho sem pochopila že objednané šípy už neměli tak poslali jako rovnocenou náhradu tyto ve stejné ceně
Odpovědět
#26
Bez toho, že by Ťa kontaktovali či s tým súhlasíš neexistuje, aby Ti poslal iné šípy, to že Ti napíše do faktúry, že sú lepšie a v tej istej cene dá o jeden menej by som ho poslal niekam...
Teraz som pozeral má ich tam na stránke skladom, výroba Kórea .
Odpovědět
#27
(01-18-2018, 08:00 AM)Tecumseh Napsal(a): Bez toho, že by Ťa kontaktovali či s tým súhlasíš neexistuje, aby Ti poslal iné šípy, to že Ti napíše do faktúry, že sú lepšie a v tej istej cene dá o jeden menej by som ho poslal niekam...
Teraz som pozeral má ich tam na stránke skladom, výroba Kórea .

no každopadne s tímto shopem jsem skoncila, dostala jsem je jako darek k vanocum od brachy. no jsem poučená že od nich už nic nebrat
Odpovědět
#28
Nebral bych to tak dramaticky. Lidi dělají chyby a obzvlášť o vánocích kdy je frmol a zmatky všeho druhu. K tomu často brigádníci apod... Ideální je ozvat se majiteli eshopu a dat mu šanci to urovnat. Z vlastní zkušenosti můžu říct že až na pár výjimek jsem se vždycky dohodl.
Michal Koska - Znojmo
Odpovědět
#29
Omg. Tak jsem se kouknul na nějaký šípy pro luk na Kuše.cz. Obávám se, že nic horšího už koupit nešlo (asi šlo jen zatím nevím kdeWink. Co to je za značku šípu?? Jaký má spine?? Na faktuře napsáno jen šíp. Brka přetažená smršťovací fólií nebo co to je. Okamžitě bych jim to poslal zpět. (Jen ta barva z fotek vypadá zajímavě.)
Na jejich webu jsem našel sklo-karbonové šípy za 140 v kvalitě dětských hraček ( http://www.kuse.cz/kuse/eshop/4-1-SIPY/0...PERI-10-KS ). Na Ebay si to samé koupíte za €1,4.
Skleněné šípy jsou považovány za odpad a pro seriózní střelbu naprosto nevhodné.
Ať nikomu nedělám reklamu na lancasterarchery.com šíp za necelých 7$ http://www.lancasterarchery.com/gold-tip...thers.html Ale znám spine, straightness, gpi, ... Tak asi tak Wink
Odpovědět
#30
(10-03-2017, 10:04 PM)fonddy Napsal(a): Ahoj, jsem začátečník s reflexnim lukem Ragim Matrix, výška 68´´, nápřah 28-32lbs. Tak se jdu zeptat jaké šípy by jste doporučili? Jsem hlavně za dřevěné, ale pokud by neměli vydržet moji začátečnickou střelbu, tak klidně i jiné Smile  Díky za odpověď
Ahoj Fonddy. Můžu Ti nabídnout karbonové šípy 1000. Mám 3 ks nepoužité a 3 ks použité (střílené do velkého kola sena každý max. 10 x , jsou úplně v pořádku), nechal bych to za nějakých 95 kč/ks. Kdyžtak se ozvi na tom.vicca@post.cz. Díky. Tom.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)