Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dnešní zprávy
#21
Tak nemyslím si, že by tu někoho napadlo, že popravil koně a ukájel se zhovavováním jeho vzhledu...jak jsem psal ... až dojde na lámání chleba bude na vše potreba obourníkou při názoru na tuto kategorii tomu podřezal spíše větev než pomohl...
Sorry, ale posed, krmeliště a lovečáky to už tady nikdo neokecá ... a když okecá , už pokaždé bude v hledáčku policie ČR jako potenciální pytlák - tzn. jeho šípů po republice je mraky, stačí nějakej další blb a už jsou u něho znovu za vraty.
Na reportáži mi nic nepřišlo špatně, sestříhné, férové otázky a sám upozornil na to, že se nahrává ... jen pan senátor přišel trochu nastrojený a připravný scénář ...
Odpovědět
#22
To Duris
Fascinuje mě, že vždy, když má Franta Cerman problém, který si vytvoří sám, například tím, 
že neřeší reklamace jak má, nebo že se pohybuje tam, kde nemá a dělá věci, které nemá, vznikne k dané situaci nový profil, který se jej vzápětí zastane.
Ať už je to uživatel lumir drapal nebo Duris.
Následně napíše JosefK, kterému Franta zavolá, aby sepsal něco pozitivního. 

To JosefK
Můžeš mít s Frantou dobré vztahy, ale tenhle problém, o kterém se tu mluví, se bude do budoucna týkat i Tebe. Myslím, že je hloupé ho zlehčovat.
Doufám, že dostaneš klíčenku nebo čepici Excalibur. 

Místo, aby se zde řešily nadcházející výstavy, závody, soutěže, úspěchy každého z vás, pomoc začátečníkům (od čeho tohle fórum je), tak se tu řeší jeden a ten samý člověk, který má problémy se zákazníky, který má problém se soupeři, který má problém se sousedy.

Jestli ono si to nechce sáhnout do svědomí, jestli člověk nedělá něco špatně. Říká se tomu sebereflexe.
Odpovědět
#23
To DanM,
až si tě Dane někdo vyhlídne motivován částkou 250000,-Kč a narafičí na tebe fotopasti tam, kam chodíš trénovat, až tě někdo seřeže bez jakýchkoli důkazů, až na tebe někdo pošle reportéry a ti pak všechno setříhají tak, abys vypadal jako tele, možná se pak na všechno budeš dívat jinejma očima. Mimochodem klíčenky nemám, ale čepice Excalibur některým zákazníkům opravdu zadarmo dávám, to máš pravdu.
Budu rád, když policie dořeší vše přesně tak, jak má, je její povinnost, padni komu padni. Celá situace mě samozřejmě strašně štve a mrzí, už jen kvůli té nesmyslné publicitě...
Odpovědět
#24
Wink 
(12-22-2020, 10:39 PM)DanM Napsal(a): To Duris
Fascinuje mě, že vždy, když má Franta Cerman problém, který si vytvoří sám, například tím, 
že neřeší reklamace jak má, nebo že se pohybuje tam, kde nemá a dělá věci, které nemá, vznikne k dané situaci nový profil, který se jej vzápětí zastane.
Ať už je to uživatel lumir drapal nebo Duris. Jen další a další blamáž a špína.
Následně napíše JosefK, kterému Franta zavolá, aby sepsal něco pozitivního. 

To JosefK
Můžeš mít s Frantou dobré vztahy, ale tenhle problém, o kterém se tu mluví, se bude do budoucna týkat i Tebe. Myslím, že je hloupé ho zlehčovat.
Doufám, že dostaneš klíčenku nebo čepici Excalibur. 

Místo, aby se zde řešily nadcházející výstavy, závody, soutěže, úspěchy každého z vás, pomoc začátečníkům (od čeho tohle fórum je), tak se tu řeší jeden a ten samý člověk, který má problémy se zákazníky, který má problém se soupeři, který má problém se sousedy.

Jestli ono si to nechce sáhnout do svědomí, jestli člověk nedělá něco špatně. Říká se tomu sebereflexe.
Dane, ty jsi mi napíchl telefon? Víš, že by se to nemělo Smile
Hele já moc dobře chápu, že to není příjemná situace a upřímně doufám, že se to brzy uklidní
a budeme si moci zase spolu všichni zazávodit, ty klíčenko ;-)
Odpovědět
#25
To Duris, JosefK
Myslím si, že se tady žádná nenávist neodehrává. Pouze komentujeme to, co jsme viděli v televizi. A probíráme možné následky, ať už zúčastněných nebo budoucí následky pro nás všechny. 
Nikdo netvrdí, že Cerman střílel po koňovi, ale dal důvod myslivcům k dalším krokům, které učinili. A za mě postupovali správně. Rozmístili fotopasti na podezřelém místě ( cizí posed a krmeliště ) kontaktovali na místě podezřelého, bylo jich tolik, aby si to odsvědčili navzájem, zavolali k tomu policii, následně to rozmázli v televizi, aby se nezametalo pod kobereček. Nemyslím si, že parta zelených mužíčků bezdůvodně napadne kušaře při tréningu na terč. Asi i ze zvědavosti se nejdříve poptají o co go. Tak to většinou chodí. A že rozmístili cíleně fotopasti na pozemku onoho farmáře? Nenech se vysmát, cíleně je rozmisťují všichni myslivci, lesníci, ornitologové, majitelé lesů. U nás, když padne cizí rána, tak hajný nespí a je denně na posedu. A že by mu tam někdo cizí krmil zvěř? Asi těžko. To se ještě zachovali slušně, jinde by mu byla odebrána zbraň, výbava, popřípadě i vozidlo s kterým na místo dojel. Já osobně znám všechny hajný v okruhu svého bydliště a nedovolil bych si jít do jejich revíru s kuší. Střílím jen na loukách kolem vsi.
Odpovědět
#26
To Fery
Stačilo trochu dříve, stručně a věcně napsat sem do diskuze Tvůj protinázor, pohled na danou situaci. Omluvit se ostatním, za problémy, které to může do budoucna způsobit. 
Mohl jsi tak předejít spekulacím a nařčením. Vždycky je lepší hrát na rovinu a fér. Kdyby ses tolik nedohadoval s lidmi, byla by Tvoje vyjednávací pozice také lepší.


V Tvém vlastním zájmu jako představitele kuší na Ústecku bylo tehdy identifikovat šíp z kobyly pana Pitka, abys pomohl odhalit včas škodnou mezi námi. Nic složitého a pachatel by se našel. Udělal bys dobrý čin, pan Pitek by na kuše a luky koukal lépe a Ty jsi teď nemusel řešit tohle. Vím, že po bitvě, je každý generál. Bohužel. Teď už si jen přát, ať to dopadne pro kuše dobře a situace se vyjasní a uklidní.

To JosefK
Beru Tě za slovo. Až se potkáme na závodech a pokud mě porazíš, budeš mít klíčenku ode mě  Wink
Odpovědět
#27
(12-22-2020, 11:52 PM)DanM Napsal(a): To Fery
Stačilo trochu dříve, stručně a věcně napsat sem do diskuze Tvůj protinázor, pohled na danou situaci. Omluvit se ostatním, za problémy, které to může do budoucna způsobit. 
Mohl jsi tak předejít spekulacím a nařčením. Vždycky je lepší hrát na rovinu a fér. Kdyby ses tolik nedohadoval s lidmi, byla by Tvoje vyjednávací pozice také lepší.


V Tvém vlastním zájmu jako představitele kuší na Ústecku bylo tehdy identifikovat šíp z kobyly pana Pitka, abys pomohl odhalit včas škodnou mezi námi. Nic složitého a pachatel by se našel. Udělal bys dobrý čin, pan Pitek by na kuše a luky koukal lépe a Ty jsi teď nemusel řešit tohle. Vím, že po bitvě, je každý generál. Bohužel. Teď už si jen přát, ať to dopadne pro kuše dobře a situace se vyjasní a uklidní.

To JosefK
Beru Tě za slovo. Až se potkáme na závodech a pokud mě porazíš, budeš mít klíčenku ode mě  Wink

To beru Dane Wink
pokud tě porazím, tak si ji pověsím vedle medaile z Blanického šípu Smile
Odpovědět
#28
To Alfonz, DanM,
až si tě Dane někdo vyhlídne motivován částkou 250000,-Kč a narafičí na tebe fotopasti tam, kam chodíš trénovat, až tě někdo seřeže bez jakýchkoli důkazů, až na tebe někdo pošle reportéry a ti pak všechno setříhají tak, abys vypadal jako tele, možná se pak na všechno budeš dívat jinejma očima. Mimochodem klíčenky nemám, ale čepice Excalibur některým zákazníkům opravdu zadarmo dávám, to máš pravdu.
Budu rád, když policie dořeší vše přesně tak, jak má, je její povinnost, padni komu padni. Celá situace mě samozřejmě strašně štve a mrzí, už jen kvůli té nesmyslné publicitě...
Připisuji
- kůn se stal nikoli 10 km, ale cca 30 km od mého pozemku, mám cca 1hektar na kraji lesa na kterém a v jeho okolí trénujeme, je to poměrně nepřístupné a tudíž i bezpečné, myslivce jsem tam až na jednu vyjímku neviděl, je to pro ně nepohodlné, protože se tam špatně zajíždí autem a je třeba jít do kopce
- trénovat jsme začali za světla, vraceli jsme se za šera
- kuše byly v obalech na zádech, normálně jsme svítili a povídali si, myslivci vystřelili, vydávali se za policii, v okamžiku přepadení na mých šípech nebyly žádné hroty, ani terčové, po tréninku je vždy raději odšroubuji a dám si je do kapsy
- nikdo tam nekrmil a ani tam nebylo žádné krmeliště, posedů je v okolí několik, žádný jsme nezřizovali, většinou jsou velmi zanedbané a polorozpadlé
- celá reportáž Tv Prima byla domluvena myslivci / žádná myslivecká stráž, to je další blamáž/ a zrežírovaná tak, aby nás očernila a na druhou stranu částečně "zlegalizovala" jejich přepadení při kterém dokonce použili palnou zbran, vydávali se za Policii
- do těchto míst naprosto běžně chodím s rodinou, někdy se hlavně v tomto období vracíme i za tmy, neumím si představit, že by nás takhle někdo přepadl a střílel, pokud bychom se vraceli s dětma

...Panu Pitkovi jsem psal a nabízel jsem mu pomoc s identifikací šípu i hrotu, ale žádný se asi v koni nenašel, jelikož  pan Pitek na můj návrh nijak nereagoval, po pravdě, o tom koni vím asi tak tři týdny, dozvěděl jsem se o celém incidentu až hodně se zpožděním...
Odpovědět
#29
To Fery
Jen drbeme, nebili jsme u toho, nebudeme soudit. 
Špatně je to, že každý nezastavený, nebo neoplocený pozemek mimo obec je honební, tak i ten tvůj. Místní mysl. sdružení tam má právo k výkonu myslivosti, také mysl. stráž pravomoci. A mysl. stráž má statut veřejného činitele, takže ti klidně obrátí kapsy naruby a bude zákonem chráněna.
Teď už to bude na tom, kdo má jaké argumenty.
Odpovědět
#30
Že já mám Franto pocit, že je to zase jeden z tvých fantasy příběhů, co vykládáš lidem při reklamacích - respektive po nich? Ale čert to vem, když už jsme u těch pořekadel, tak se taky přidám. Třeba i zde platí, že na každém šprochu, pravdy trochu. Možná s tebou jen chce někdo vy*ebat, tak jak to děláš ty se svými zákazníky. A možná jsi jen obyčejný pytlák (spíš pytlík, když nedozíráš následky takových konin, které tropíš, zvláště v nouzovém stavu). 
Pana Pitka neznám, mám svůj názor, ale jelikož je jen z médií, tak nemůžu nic tvrdit. S tebou jsem již několikrát satanužel tu čest měl (a nejsem sám), takže další mínus pro Tebe.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 4 host(ů)