Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dnešní zprávy
#31
Tak zajímalo by mi teda co mají na těch fotopastí ...
Policie není blbá a pokud došlo k nepřiměřenému zákroku při odebrání zbraní postihnou onu stáž - stále je ještě právní stát. Na cestě může jít kdokoliv a mít u sebe cokoliv - pokud jde o skupinu D, tak v obalu může být cokoliv i lovecká kuše s loveckými hroty - mít u sebe trofej, maso nebo být chycen u zvěře to je pak jiná a klidě mohou použít i zbraň.
Sorry děcka, ale pokud tam tahám lidi a nebo jsem tedy přesvědčen, že trénuji často v terénu a na stejném místě, proč se tedy neoslovit osobou pomazanou / vlastníka pozmeků či jejich správce / a dohodnu se na tom, dam ti občas lavev nebo nějakou tu zlatku a pokud by se někdo ptal tak o mě víš a jsem skoro 100%krytý - nehledě na to, že je jasně dáno při střelbě má ohraničený úsek a zabezpečený.
Nechápu, osoba takového kalibru jako prodejce kuší a luků za ty léta co prodává a "chodí trénovat" na ty samé místa si takové věci klidně může dát do nákladů a mít to papírově podchyceno ... pak to každému přijde jako pytláctví ... psalo tady pár týpků co údajně trénují s Cermanem - tak pokud stím nesouhlasí tenhle jiný může, tohle je jen o lidech ... a věřte mi, že pokud se hajnému někdo pohybuje v revíru často ví o něm a může to být klidně ve váš prospěch - ano o něm vím ten tam trénuje a je v pohodě.

Dále, pokud v kraji někdo dá odměnu 250.000,- chechtáků za to, že mu střelí koně údajně samostřílem, TAK SEDÍM DOMA NA ZADKU A TRÉNUJI DOMA NA MAKETÁCH, KTERÝCH NA ZAHRADĚ JE SPOUSTA a nelezu mu sktoro až pod nos. Pak je to buď blb nebo pytlák a v tomto případě i obětní beránek pupíka senátora a jeho koně, kterého mohl zastřelit klidně sám a hrát to na nějakou kampaň prodi skupině D.
Odpovědět
#32
Jestli to chápu správně tak jeden uličnik již píše do fóra ... tak by mi a asi nejen mě zajímalo vybavení obou střelců-kuše, šípy, hroty atd.
Odpovědět
#33
No pokial viem,ziaden polovnik sa nema pravo identifikovat ako prislusnik policajneho zboru.
Neviem ci som taky nepozorny,ale bol by niekto taky dobry aby sem hodil fotku tej strelnej rany kona?
Keď sa prestaňes hrať, neznamená to že si dospel, ale že si zostarol.
Odpovědět
#34
https://www.idnes.cz/usti/zpravy/daniel-...zpravy_grr
Odpovědět
#35
(12-23-2020, 08:41 AM)KOŘEN Napsal(a): Že já mám Franto pocit, že je to zase jeden z tvých fantasy příběhů, co vykládáš lidem při reklamacích - respektive po nich? Ale čert to vem, když už jsme u těch pořekadel, tak se taky přidám. Třeba i zde platí, že na každém šprochu, pravdy trochu. Možná s tebou jen chce někdo vy*ebat, tak jak to děláš ty se svými zákazníky. A možná jsi jen obyčejný pytlák (spíš pytlík, když nedozíráš následky takových konin, které tropíš, zvláště v nouzovém stavu). 
Pana Pitka neznám, mám svůj názor, ale jelikož je jen z médií, tak nemůžu nic tvrdit. S tebou jsem již několikrát satanužel tu čest měl (a nejsem sám), takže další mínus pro Tebe.

To Kořen, hele nevím kdo jsi a co máš za problém, pokud potřebuješ něco řešit, vystup z anonymity a řekni mi a na rovinu, víš kdo jsem a kam napsat, já s tím problém nemám a to platí pro každého. At si každý zamete před svým prahem... Kuše prodávám cca 20 let a snažím se mít spokojené zákazníky, nicméně nikdo nejsme bez chyby, ani já ne. Letos jsme prodali cca 300 kousků a ono to není tak jednoduché při tomto objemu být vždy stoprocentní, dost těžko se to i v jedné osobě + jeden pomocník zvládá. Proto jsem ani do ted nebyl zde na fóru, prostě práce je hodně a času málo, ale opakuji, at to tady neřešíme, pokud budete kdokoli potřebovat něco pořešit, poradit, nebo se zeptat, jsem k dispozici. Na telefonu jsem téměř non stop a na stránkách mám email. Mimochodem nejen Pepa a Duris, ale i Klába moc dobře ví kde mám pozemek a kam chodím trénovat, koneckonců tam i se mnou v minulosti párkrát byl, když jsme se víc kamarádili...
Odpovědět
#36
Jenik..vdaka..
Nechcem byt satyricky,ale doteraz som si myslel ze krv je cervena,pripadne modra...
Ze je aj biela to som sa dozvedel az teraz,minimalne som si urcite rozsiril svoje poznatky.
Kazdopadne tam vidim velke kulove..
Keď sa prestaňes hrať, neznamená to že si dospel, ale že si zostarol.
Odpovědět
#37
Ať to bylo jak to bylo, Franta má problém. A do tohoto problému se může dostat kdokoliv z nás, kdo vkročí s krumpáčem do honebního revíru......


V praxi to znamená, že každý, kdo loví (a to je kdokoliv kdo se na honebním pozemku pohybuje se zbraní), musí mít u sebe hned celou sbírku všelijakých průkazů, dokladů a potvrzení. Myslivci to pochopitelně ví a dodržují. Bez kompletní sady těchto dokladů myslivec doslova „do revíru ani nepáchne“.

Nicméně, teď jste se v revíru ocitli vy. A jste na lovu. Ano, i když vás to ani ve snu nenapadlo, ocitli jste se skutečně na lovu. Alespoň z pohledu zákona. Máte u sebe luk, což je zbraň a nacházíte se na honebním pozemku.

Jste tedy na lovu .. jenže u sebe nemáte potřebné doklady. Skutečnost, že podle vašeho tvrzení střílíte pouze do terče, nic neznamená. Jste na lovu, nemáte potřebné doklady, navíc lovíte zakázanou zbraní – ukázkový „pytlák“ !


Opět platí, kde není žalobce, není soudce. Ale žalobce se může velmi rychle objevit. Kromě již zmíněné PČR jsou to dvě další osoby, které může váš pobyt v lese zajímat. Jsou jimi hospodář sdružení, v jehož honitbě se nacházíte ale hlavně  Myslivecká stráž.  Obě tyto osoby mají statut veřejného činitele a jsou vybaveny řadou práv a povinnosti. Z rozsáhlého seznamu vybírám pouze ty, které mají vztah k nám a našemu luku (pokud vás to zajímá, kompletní popis najdete v příslušných paragrafech Zákona 449/2001 SB. - Zákon o myslivosti)

Mimochodem kdyby se Franta choval jak má ke svým zákazníkům a kamarádům co se reklamace (nejvíce ramen) týče, tak by kamarády měl a většina by se ho zastala. Znám spoustu lidí které ojebal včetně mně.
Když mne vyzve k vysvětlení tak jako Kořena, tak nemám problém to tady naklepat.
Odpovědět
#38
Tak Klábo, volal jsem ti, ale neměl jsi asi odvahu mi to zvednout, chtěl jsem to slyšet pěkně z ucha do ucha! Tak to by mě opravdu zajímalo, v čem jsem já tobě co se týká ramen nevyhověl, pokud mě pamět neklame, nevím o ničem ani ty jsi mi nikdy neřekl, že máš se mnou nějaký problém co se týká ramen kuše, tak směle do toho, napiš mi! Pokud si dobře pamatuju, tak poslední věc, co jsem s tebou řešil bylo cca před čtyřmi lety 2016 výměna optiky Excalibur Twilight a ten jsem ti vyměnil za nový kus. Ramena jsi mi naposledy ukazoval omotaná carbonem na republice v Římově v roce 2017, o žádném problému s rameny, které bys měl ode mě nevím. A ani v tom Římově jsi se nezmínil, že potřebuješ něco řešit. Nicméně, od tý doby si "dovážíš " všechny věci sám, do podrobností tvých dovozů nechci zacházet...
Odpovědět
#39
Tak nevím co by si tu Kořen měl zametat a osobně se s ním zná skoro věčina včetně mé osoby - rozhodně anonymní není. Je zajímavé, že kamkoliv přijde kuse.cz, tak je problém a spousta lží - viz. heuréka server či tady. Spousta fejkovejch profilů a umetání cesty. Nic se nezměnilo i ántré jaké zase mělo kuse.cz, když znovu vešlo na tento server a forum. Moc dobře si to pamatuji z minulého fora u téma ultramax.

"cituji : Proto jsem ani do ted nebyl zde na fóru, prostě práce je hodně a času málo". Předvánoční čas a času je nazbyt že ... ne zase zametání cest a tlučení klínů do hlavy a snaha o překroucení toho jak to je když se ukáže problém.
Za mě osobně pane Cermane s koněm toho pupíka nemáte nic co společného, ale posed a krmeliště ... v tom připisuji plusové 2 body každému z vás po 1 bodu - tedy násobené nuzovým stavem.
Odpovědět
#40
U nas na Slovensku v tom mame jasno.strelba len na strelniciach.to,ze si kusu nemozem vziat do lesa na ochranu zivota a zdravia,to ani komentovat nevladzem.najlepsie by bolo aby do lesa mohli chodit len vybrane osoby,zacina mi to pripominat feudalne pravo.nepytliak ma v podstate len tri moznosti.1)neist do lesa a sediet doma.2)ist do lesa neozbrojeny s vedomim ze moja schopnost sebaobrany=0
3)pridat sa k particke tych "co smu"

Kusu mal v obale.tak o com to je?
To ze jedna zo zakaznikmi ako jedna,je jeho vec a vec zakaznikna,to s tymto nema nic spolocne..
To akoze do buducnosti mozme pocitat s  hocicim.kupim v obchode kuchynsky noz a vonku na mna poskacu policajti,pretoze som sa pohyboval ozbrojeny na verejnosti?
Podla krestanskeho kodexu je sebaobrana nepripustna..
Uz to len pretavit do pravnej roviny a bude vymalovane..
Keď sa prestaňes hrať, neznamená to že si dospel, ale že si zostarol.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)