Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. Jarní šíp
#1
Drazí,
prosím , kdo víte, že nepřijedete, tak nám dejte vědět. Sice nás bude Vaše neúčast mrzet, ale seznam náhradníků je ještě dlouhý.
Kdo přijede a je alergický na včelí bodnutí, tak si vezměte něco na první pomoc. Poblíž trasy je několik včelínů.
No a nakonec vám sem dám popis disciplín, aby jste věděli na co se máte těšit.
            A já už se těším na Vás
                            Jařenka

.docx   Disciplíny 2017 1. Jarní šíp.docx (Velikost: 18,34 KB / Stažení: 29)
Odpovědět
#2
(04-16-2017, 01:12 PM)jarenka Napsal(a): Drazí,
...

Na Beckovské mrtvoly jsem strašně zvědavý :Smile

Moc se těším na příští víkend. Jenom se omlouvám Zelímu, ale v pátek nakonec nemohu pomoci se stavěním, obdržel jsem směnu navíc v práci Sad
Odpovědět
#3
Honzo, nevadí, stavěčů je dostatek.

Čerstvé zprávy z terénu:
Louky jsou tam silně podmáčené, na mnoha místech to čvachtá, někde i zurčí.
Ne že by terče stály ve vodě, ale někde se tudy musí přecházet.
Tož si vemte pořádný boty a pak něco na přezutí.

A podle předpovědi to vypadá, že to budeme zase muset přejmenovat na 
"Poslední zimní šíp".
Odpovědět
#4
Já už vidím, jak tam budeme pak někde se stanem plavat... Big Grin Big Grin
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#5
Tábořiště je zatím suché a pevné.
Odpovědět
#6
(04-18-2017, 09:49 PM)zeli Napsal(a): Tábořiště je zatím suché a pevné.

To je prima, ale nějak extra se tam nepohrnu... Big Grin Dokud bude místo někde v teple a suchu, raději se uklidím tam. Přes den budu na vzduchu až až.
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#7
Stavěčům bych doporučil beranici, slívku a kapesníky.
Odpovědět
#8
Vzpomínám, jak jsme byli předloni překvapení z počasí a vymrzli na trati. Takže letos je to vlastně super, protože víme, do čeho jdeme. U nás v Beskydech zrovna hustě sněží mokré cosi a dnes máme tréning, tak si to aspoň vyzkoušíme ;-) Nemyslete si, že nás odradíte, marně náhradníci vzývají boha hromu a deště. :-D
Odpovědět
#9
Je pravda, že jsem po pondělní předpovědi počasí čekala příliv odhlášek a ono nic. Krom Mýši, který je vytížen pracovně (ale on stejně přijede) a ne kvůli sněhu a mrazu. Kde všichni sháníte chladuvzdornost? Já si tam taky dojdu Big Grin. A nejmíň dvakrát. Jednou na pátek a jednou na sobotu!
Odpovědět
#10
(04-19-2017, 03:46 PM)jarenka Napsal(a): Je pravda, že jsem po pondělní předpovědi počasí čekala příliv odhlášek a ono nic. Krom Mýši, který je vytížen pracovně (ale on stejně přijede) a ne kvůli sněhu a mrazu. Kde všichni sháníte chladuvzdornost? Já si tam taky dojdu Big Grin. A nejmíň dvakrát. Jednou na pátek a jednou na sobotu!

Jak psal Ammux - bude schovaná v náprsní kapse v placatce. Big Grin Big Grin
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)