Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GENIUS LOCI
#21
Ahoj,
také moc děkujeme za moc pěkný turnaj.
Bylo to moc pěkně připravené a ty Burgery! Mňam... :-)
Příště zase moc rádi přijedeme.
Honza s Luckou
Odpovědět
#22
(09-20-2020, 08:41 PM)Milaura Napsal(a): Díky za skvělý turnaj [Obrázek: thumbsup.png]vše krásně vyšlo včetně příjemného slunkového počasí i časově plynulého průběhu závodu, salát a hermelín výtečný! Příjemná energie místa * Drátěný lukostřelec je roztomilý a už zdobí poličku v obýváku. Disciplíny byly prima, jen mě trochu překvapilo, že uvedená vzdálenost v propozicích může být ve skutečnosti úplně jiná (a to jsem ani nepila pivo) [Obrázek: biggrin.png] M.

... to je drátěný Mlčoch Big Grin Big Grin .... roztomilý ..... Big Grin
Odpovědět
#23
(09-21-2020, 07:48 AM)mincička Napsal(a):
(09-20-2020, 08:41 PM)Milaura Napsal(a): Díky za skvělý turnaj [Obrázek: thumbsup.png]vše krásně vyšlo včetně příjemného slunkového počasí i časově plynulého průběhu závodu, salát a hermelín výtečný! Příjemná energie místa * Drátěný lukostřelec je roztomilý a už zdobí poličku v obýváku. Disciplíny byly prima, jen mě trochu překvapilo, že uvedená vzdálenost v propozicích může být ve skutečnosti úplně jiná (a to jsem ani nepila pivo) [Obrázek: biggrin.png] M.

... to je drátěný Mlčoch Big Grin Big Grin .... roztomilý ..... Big Grin

Žádný Mlčoch! Dráťáček na rozdíl od Mlčocha mlčí! Joh. Big Grin
Odpovědět
#24
Ahoj děkuji za pěkný turnaj se spoustou příjemných lidí 

drátěného lukostřelce  nazývejte netolický střelec (nebo Vám začne do všeho kecat )

mlčoch
Odpovědět
#25
Ahoj 
za nás také super turnaj, jidlo vynikající, trať výborně postavená- prostě parádní sobota. Moc rádi přijedeme znovu.
Díky Faustíci
Odpovědět
#26
Ahoj,

byl to perfektně strávenej den. je to u vás vždycky dobrý a tentokrát se to opravdu povedlo. Hodně pomohlo počasí, ale ten kolektiv byl supr.

Děkujeme

Honza
Odpovědět
#27
Nějak nemohu dohledat celkovou výsledkovku z turnaje - špatně hleám ?
Odpovědět
#28
(09-25-2020, 08:57 AM)Ivan Napsal(a): Nějak nemohu dohledat celkovou výsledkovku z turnaje - špatně hleám ?

Nejsi zřejmě sám, kdo neumí hledat.
Lojza
Odpovědět
#29
Děkuji , hned je mi lépe, když vím, že v tom nejsem sám Smile
Odpovědět
#30
Ahoj,
kompletní výsledky GL 2020.


Přiložené soubory
.xlsx   Genius Loci 2020 - Výsledková tabulka - CELKOVÉ.xlsx (Velikost: 722,07 KB / Stažení: 43)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 11 host(ů)