Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021
#1
Ahoj, 
propozice budou dnes a přihlašování na webu LK Totem http://www.lktotem.cz pustíme až v neděli 13.6.2021 ve 21 hod. Omlouvám/e se za zpoždění, ale web nám hacknul nějaký rusák (jdou po nás), tak je postupně oživujeme (ty naše stránky). Takže to bude vše ve spěchu. Tak jak to máme rádi:-) 
POZOR - turnaj bude v testovacím dvousměnném módu! Čtěte propozice než se zaregistrujete. A pozor na platby startovného - viz. propozice!
Můžete o tom zde debatovat, ale já nebudu mít, bohužel, čas tu na to reagovat. Ale Pod Lipicí Vám budu k dispozici už od pátku;-)
Ahoj a ať se daří
Petr z LK Totem
Odpovědět
#2
Ahoj , jeden skromný dotaz , pochopil jsem správně že u přihlašování si budu moci vybrat (jestli bude místo) jestli střílím ráno  nebo po obědě ?   jsem takový tichý nesmělý proto se ptám abych, nebyl (opět) za blbce. děkuji
mlčoch
Odpovědět
#3
(06-10-2021, 08:52 AM)Mlčoch Napsal(a): Ahoj , jeden skromný dotaz , pochopil jsem správně že u přihlašování si budu moci vybrat (jestli bude místo) jestli střílím ráno  nebo po obědě ?   jsem takový tichý nesmělý proto se ptám abych, nebyl (opět) za blbce. děkuji
mlčoch

Ano, bude možnost výběru ... dopo / odpo / je mi to fuk.
Těmi "je mi to fuk" dovážíme směny do rovnováhy.
Odpovědět
#4
Dnes jsem naposledy před turnajem v Truskovicích doplnila seznam členů (o vás, kdo jste se telefonicky či písemně ozval, že teprve v tomto týdnu zaplatil členské příspěvky), upozorňuji, že příspěvky pro již registrované členy ATL se mají platit nejpozději 31.1.. 
Pro příští turnaje nebudu nikoho doplňovat den před turnajem. Aktualizovat členskou základnu budu pouze jednou a to týden před termínem turnaje uveřejněného v kalendáři akcí. Proto ti z vás, kdo se chystáte do Habří a nemáte ještě zaplacené příspěvky upozorňuji, že zítra je poslední šance (budu se nořit do účtu ATL), aby se vám turnaj po odstřílení v Habří započítal do ligové tabulky.
Hezký den ať vám to hezky létá. Johanka
Odpovědět
#5
Ahoj, mám také jeden dotaz. Jestli jsem to dobře pochopil, tak dopoledne i odpoledne by měla střílet 1/2 celkově přihlášených (tj. 48+48). Co když se na jednu část přihlásí třeba 60 střelců, bude těch 12 nad 48 automaticky převedeno na druhou část, nebo třeba vyřazeno, když tam nemají zadáno "je mi to jedno"?
Díky za upřesnění
Libor B.
Odpovědět
#6
Automaticky převedeni. Je to tak už vidět, nevešlo se asi 10 lidí na dopoledne, tak jsou přesunuti na odpoledne.
Odpovědět
#7
Ahoj,
děkujeme za další turnaj! Než vypuklo přihlašování, přišlo mi škoda, že je kvůli covidu turnaj zkrácený a spousta oblíbených disciplín nebude. No, přiznám se, že v tom vedru to bylo nakonec akorát a možná dobře, že byl tak krátký Big Grin
Dnes tedy bylo pěkné horko, komáři nepříjemní, ale užily jsme si to a jsme rády, že jsme opět mohly přijet.
Lenka s Péťou
Odpovědět
#8
Výsledková listina.
Sláva vítězům, čest poraženým.

Honzík


Přiložené soubory
.pdf   VýsledkyHabří2021.pdf (Velikost: 539,87 KB / Stažení: 65)
Odpovědět
#9
(06-19-2021, 05:22 PM)mincička Napsal(a): Ahoj,
děkujeme za další turnaj! Než vypuklo přihlašování, přišlo mi škoda, že je kvůli covidu turnaj zkrácený a spousta oblíbených disciplín nebude. No, přiznám se, že v tom vedru to bylo nakonec akorát a možná dobře, že byl tak krátký Big Grin
Dnes tedy bylo pěkné horko, komáři nepříjemní, ale užily jsme si to a jsme rády, že jsme opět mohly přijet.
Lenka s Péťou



Taky jsem si původně říkali , že to bude rychloturnaj na pár šípů. Ale to vedro bylo fakt na padnutí. Nakonec tedy byl vlastně krátký tak akorát. A naštěstí většina v lese. 
 Další disciplínu, nebo dvě....nedejbože tři......už bychom asi šli se zaťatými zuby. Takhle to bylo akorát na pěknou letní žízeň. Pohodové letní odpoledne to bylo. 

SDL Lajtnovice
Odpovědět
#10
Ahoj...děkujeme totemákům za pěkný turnaj.

Libor, Mirka a Dan B.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)