Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lukoturnaj na Kašperku 2021
#1
Ahoj, propozice k poslednímu letošnímu turnaji včetně termínu spuštění přihlašování (bude se dít standardně přes Lukostřelce.cz) zveřejníme o prvním říjnovém víkendu. Za pořadatele zdraví Tom Pollak (LK RAVEN Horažďovice).
Odpovědět
#2
Tome, jak to tedy bude? Kdy budou přihlášky? Díky.
Odpovědět
#3
(10-07-2021, 07:56 PM)Lucínek Napsal(a): Tome, jak to tedy bude? Kdy budou přihlášky? Díky.

Ahoj Lucínku a všichni, kdož se zajímali, 
popletl jsem to - měl jsem na mysli tento víkend (a to je již druhý říjnový), velmi se omlouvám. Propozice jsem právě odeslal Johance s prosbou o zveřejnění, až mi potvrdí termín spuštění přihlašování, ihned ho sem napíšu... . Zatím ať se daří, T.
ps: zatím jsou propozice k nahlédnutí alespoň tady: http://www.ddm-hd.cz/index.php?part=dokumenty
Odpovědět
#4
Ahoj Tome,
děkujeme za info k turnaji.
Je nějaká možnost přespání pro nás drsňáky, kteří se nebojí v listopadu přespat ve stanu nebo pod příštřeškem? Tak nějak se nechci vzdát naděje na krásný večer s kytarou a Hulvátem u ohně na nádvoří Kašperku a následném přespání a sledování východu slunce z hradeb... :-)
Honzík
Odpovědět
#5
(10-11-2021, 06:40 AM)honzik181 Napsal(a): Ahoj Tome,
děkujeme za info k turnaji.
Je nějaká možnost přespání pro nás drsňáky, kteří se nebojí v listopadu přespat ve stanu nebo pod příštřeškem? Tak nějak se nechci vzdát naděje na krásný večer s kytarou a Hulvátem u ohně na nádvoří Kašperku a následném přespání a sledování východu slunce z hradeb... :-)
Honzík

Ahoj Honzíku, 
upřímně jsem to tak původně zamýšlel a doufal jsem, že to klapne, ale musíme bohužel ihned po turnaji všichni vypadnout, neboť kastelán tam už má prý přes rok domluveno spaní pro nějaké novináře a na hradě zůstat nemůžeme. V neděli se tam pak z Horažďovic vrátíme douklízet to, co nestihneme posbírat v sobotu. Z pátku na sobotu tam je prozměnu setkání hradních průvodců, kde se sice zúčastním, ale je to jen pro zvané (a průvodce...:-). Čili letos z toho nic nebude, nicméně když se akce povede, rádi bychom si termín blokli na příští rok a to včetně věže k přespání, tak uvidíme... . Díky za pochopení, T.
Odpovědět
#6
(10-10-2021, 10:00 PM)RAVEN Napsal(a):
(10-07-2021, 07:56 PM)Lucínek Napsal(a): Tome, jak to tedy bude? Kdy budou přihlášky? Díky.

Ahoj Lucínku a všichni, kdož se zajímali, 
popletl jsem to - měl jsem na mysli tento víkend (a to je již druhý říjnový), velmi se omlouvám. Propozice jsem právě odeslal Johance s prosbou o zveřejnění, až mi potvrdí termín spuštění přihlašování, ihned ho sem napíšu... . Zatím ať se daří, T.
ps: zatím jsou propozice k nahlédnutí alespoň tady: http://www.ddm-hd.cz/index.php?part=dokumenty
Propozice přepošlu ke zveřejnění. Přihlašování ještě vázne na jedné maličkosti, kterou Tom určitě vyřeší. Doufám, že do dalšího víkendu Wink . Hezký den všem. Johanka
Odpovědět
#7
(10-11-2021, 08:37 AM)RAVEN Napsal(a):
(10-11-2021, 06:40 AM)honzik181 Napsal(a): Ahoj Tome,
Je nějaká možnost přespání ...
Honzík

Ahoj Honzíku, 
upřímně jsem to tak původně zamýšlel a doufal jsem, že to klapne, ale musíme bohužel ihned po turnaji všichni vypadnout, neboť kastelán tam už má prý přes rok domluveno spaní pro nějaké novináře a na hradě zůstat nemůžeme. V neděli se tam pak z Horažďovic vrátíme douklízet to, co nestihneme posbírat v sobotu. Z pátku na sobotu tam je prozměnu setkání hradních průvodců, kde se sice zúčastním, ale je to jen pro zvané (a průvodce...:-). Čili letos z toho nic nebude, nicméně když se akce povede, rádi bychom si termín blokli na příští rok a to včetně věže k přespání, tak uvidíme... . Díky za pochopení, T.

Ahoj Tome,
to mě moc mrzí. Budeme doufat, že to příště vyjde. :-)
Honzík
Odpovědět
#8
Ahoj, jak je uvedeno v Kalendáři - přihlašování by mělo být spuštěno tuto středu (13. 10.) od 20 hodin. Kapacita turnaje je 60 střelců, turnaj je určen pouze dospělým a dorostu. Více informací najdete v propozicích. Těším se na viděnou, Tom.
Odpovědět
#9
Tak to byla rychlost - po minutě 30 lidí, plně obsazeno do pěti minut ... Těšíme se na všechny, kteří to stihli !!!
Odpovědět
#10
Prosím o prvního náhradníka. Lojzu jsem nestihla. Díky Johanka
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 5 host(ů)