Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lukoturnaj na Kašperku 2021
#11
Ahoj
Já bych se taky chtěl přihlásit jako náhradník Rolleyes.
Odpovědět
#12
Ahoj, přihlašování je za námi a v duchu posledních let byl turnaj rychle obsazen, nicméně se to dalo čekat. Padají dotazy, jak je to s placením obědů pro nezávodníky (jenžto o tom není v propozicích zmínka) - věc se má tak, že hrad je otevřen pouze pro účastníky turnaje a pořadatele, čili s nějakými průvody lidí kolem nepočítáme. Fungovat to bude celé tak, že buď člověk závodí a chodí se skupinou, anebo nezávodí (není přihlášen) a v tom případě je doprovodem "svého" střelce a chodí s jeho skupinou, anebo to celé prosedí na nádvoří hradu, který je jinak pro veřejnost uzavřen. Toulání po hradě a opakované korzování dovnitř a ven bohužel nebude možné, to bychom se neubránili lidem zvenčí, čímž by byla narušena bezpečnost turnaje (hrad je malý a střílí se téměř všude...). Čili pokuste se počet lidí, které si berete s sebou, omezit na minimum. Když už budete mít někoho s sebou, může si oběd dokoupit na místě (anebo si dá něco jiného z občerstvení), s tím nebude problém. Díky za pochopení, Tom P.
Odpovědět
#13
Ahoj Tome  , mám jeden dotaz a možná to bude zajímat i ostatní. K vzhledem k tomu že je to od parkoviště dost daleko , bude možnost nechat si třeba batůžek nebo co já vím bundu náhradní boty  proste cokoliv někde v areálu hradu . děkuji mlčoch
Odpovědět
#14
(10-22-2021, 11:59 AM)Mlčoch Napsal(a): Ahoj Tome  , mám jeden dotaz a možná to bude zajímat i ostatní. K vzhledem k tomu že je to od parkoviště dost daleko , bude možnost nechat si třeba batůžek nebo co já vím bundu náhradní boty  proste cokoliv někde v areálu hradu . děkuji mlčoch

Ahoj Mlčochu, zahájení a vyhodnocení, jakož i několik disciplin bude probíhat přímo v areálu hradu, který by měl být pro veřejnost uzavřen a pohybovat se tam budou jenom účastníci turnaje + pořadatelé (lidé od nás), čili by neměl být problém si nechat bágl na nádvoří pod střechou, např. u stánku s občerstvením. Žádná velká ohřívací místnost, kam bychom se všichni vlezli tam ale není, takže skutečně jen odložit batoh.
Odpovědět
#15
.. DĚKUJI
Odpovědět
#16
Za necelý týden nás čeká další turnaj Kašperk, který je zařazen do ligy ATL. Připomínám, že ač jsou sezóny 2020/21 a 2021/22 sloučeny, k tomu aby vám byly uznány výsledky do tabulky je nutno mít zaplacen členský příspěvek na obě sezóny. 

Zde najdete podrobnosti http://www.lukostrelec.cz/aktuality/rada-atl-novinky/.  

A tady  najdete své číslo a kdo má už zaplaceno http://lukostrelec.cz/registratl/atl/
Seznam platících členů ATL bude aktualizován ve středu 3.11. 2021. Předem vám všem, co svou povinnost vůči ATL splníte, nejlépe během dneška děkuji. (na poslední chvíli vás nestihnu na seznam přidat) Za radu ATL Johanka
Odpovědět
#17
Kdybyste nechteli opisovat ucet a castku, prikladam QR kod. Opravdu na spravny ucet :Smile Je tam nastavena castka 100,-  a staci doplnit svoje cislo v ATL, ktere najdete zde: http://lukostrelec.cz/registratl/atl/  

[Obrázek: Kgvs7G2aSjRz.png?o=1]
Odpovědět
#18
Jestli jsem to správně pochopil, tak je myšleno, že musíme už mít příspěvek na rok 2022? Pokud jsou sezóny sloučené, tak pro Kašperk už nestačí, že máme zaplaceno letos?
Já mám pro všechny členy rodiny (7 lidí) trvalé příkazy na leden, to znamená všechno zrušit a zadat znovu k dnešnímu datu? No vlastně by stačilo u mne, ostatní teď nejedou, ale stejně ...
------------
Tedy když tak o tom přemýšlím, tak pokud je to tak, mělo by zase stačit pro Kašperk to, že bude mít člověk zaplaceno pro ten příští rok, ne? Pokud někdo letošní vůbec neplatil ... což se mi netýká, jen mi to přijde v tomto smyslu logické.
Odpovědět
#19
(11-02-2021, 11:45 AM)Lucínek Napsal(a): Jestli jsem to správně pochopil, tak je myšleno, že musíme už mít příspěvek na rok 2022? Pokud jsou sezóny sloučené, tak pro Kašperk už nestačí, že máme zaplaceno letos?
Já mám pro všechny členy rodiny (7 lidí) trvalé příkazy na leden, to znamená všechno zrušit a zadat znovu k dnešnímu datu? No vlastně by stačilo u mne, ostatní teď nejedou, ale stejně ...
------------
Tedy když tak o tom přemýšlím, tak pokud je to tak, mělo by zase stačit pro Kašperk to, že bude mít člověk zaplaceno pro ten příští rok, ne? Pokud někdo letošní vůbec neplatil ... což se mi netýká, jen mi to přijde v tomto smyslu logické.

Ahoj Stando a ostatní, střelecká sezóna, jak jistě víš-te, začíná vždy 1. října a končí 30. září. To znamená, že příspěvky by měly být zaplaceny vždy na začátku října. Nicméně pokud byl první turnaj sezóny až třeba v únoru, stačilo zaplatit příspěvky před prvním turnajem (třeba v lednu). Letos je tomu jinak, první turnaj je už v listopadu, z čehož vyplývá povinnost zaplatit příspěvky už nyní. To, že jsou spojené ligové roky 2020/21 a 2021/22 na tom nic nemění.
Zde je odkaz na výše uvedené,http://www.lukostrelec.cz/atl/licence-atl-pro-rok-2019/

Tak a je to, vyznáš-te se v tom? Alespoň si uděláš pořádek v trvalých příkazech, změníš příjmení u své ženy a přepočítáš věk dětí. Big Grin 
Ahoj v sobotu na Kašperku. Johanka

Přátelé, právě jsem vyvěsila aktuální seznam platících členů ATL. Pokud se v něm nenajdete a jste přesvědčeni, že máte na novou sezónu zaplaceno a nebo si to ještě rozmyslíte a zaplatíte během zítřka, prosím ozvěte se a přidám vás tam. Johanka
Odpovědět
#20
Photo 
Ahoj, 
v tomto týdnu se vcelku hýbou škatulata vinou všemožných nemocí. Náhradníky, kteří kdy psaným slovem projevili zájem o účast, jsem již kontaktoval. Aktuálně máme i přesto na turnaji 3 volná místa, tak máte-li zájem, ozvěte se mi na e-mail (pollak.ddm@gmail.com). 
Děkuji a těším se v sobotu na viděnou! Tom, RAVEN HD.
ps: vědmy hlásí polojasno a teplotu lehce nad nulou, tak snad to tak opravdu bude...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 3 host(ů)