Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gulášovka pri Malom Dunaji - 8.7.2017
#1
Zdravím priatelia, v mene kamarátov lukostrelcov od Malého Dunaja Vás pozývam na lukostrelecký turnaj „Gulášovka pri Malom Dunaji“.
Tento oddychový turnaj sa koná 8.7.2017 v katastri obce Vlky (okr.Senec), GPS N 48.15962 ; E 17.36074 .
Strieľať sa bude na 9 3D  a 11 tradičných terčov.
Rozdelenie lukov :
Primitívny luk – iba z prírodných materiálov, môžu byť aj kompozitné z prírodných materiálov, šípy drevené (alebo iný prírodný materiál)
Jazdecký luk – povolené aj moderné materiály, šípy drevené (alebo iný prírodný materiál)
Tradičný luk – luky s oknom (TRLB, TRRB), šípy drevené (alebo iný prírodný materiál)
Moderné luky – povolené šípy z moderných materiálov
Turnaj nie je vhodný pre kladkové luky.
Kategórie strelcov :
Muži – od 18 rokov
Ženy – od 18 rokov
Kadeti – od 12 do 18 rokov
Deti – do 12 rokov
Deti a kadeti sa môžu zúčastniť turnaja v sprievode rodičov alebo zákonných zástupcov.
Prihlasovací formulár tu : http://www.3darchery.eu/gulasovka-pri-ma...-vlky-2017
Doplňujúce info - e-mail: mario.bugi1@gmail.com ; tel.č.0902 279 120
Štartovné : dospelí 15€, kadeti 10€, deti 5€. V štartovnom je zahrnutý obed a 1 pollitrový čapovaný nápoj. Ráno bude k dispozícii drobné občerstvenie (chlieb s masťou a pod.). Pre sprievodné osoby sa bude dať strava doobjednať pri registrácii.
Registrácia a tréning od 8:30 – 9:30, začiatok turnaja o 10:00.
Na mieste turnaja je možnosť táborenie v stanoch alebo karavanoch (k dispozícii ohnisko), takže je možné prísť už v piatok a odísť v nedeľu. Bližšie info na uvedenom e-maily alebo tel.čísle.
 
 
 
Odpovědět
#2
Tešíme sa na letné strieľanie pri Malom modrom Dunaji
Odpovědět
#3
(05-11-2017, 03:47 PM)fedosteve Napsal(a): Zdravím priatelia, v mene kamarátov lukostrelcov od Malého Dunaja Vás pozývam na lukostrelecký turnaj „Gulášovka pri Malom Dunaji“.
Tento oddychový turnaj sa koná 8.7.2017 v katastri obce Vlky (okr.Senec), GPS N 48.15962 ; E 17.36074 .
Strieľať sa bude na 9 3D  a 11 tradičných terčov.
Rozdelenie lukov :
Primitívny luk – iba z prírodných materiálov, môžu byť aj kompozitné z prírodných materiálov, šípy drevené (alebo iný prírodný materiál)
Jazdecký luk – povolené aj moderné materiály, šípy drevené (alebo iný prírodný materiál)
Tradičný luk – luky s oknom (TRLB, TRRB), šípy drevené (alebo iný prírodný materiál)
Moderné luky – povolené šípy z moderných materiálov
Turnaj nie je vhodný pre kladkové luky.
Kategórie strelcov :
Muži – od 18 rokov
Ženy – od 18 rokov
Kadeti – od 12 do 18 rokov
Deti – do 12 rokov
Deti a kadeti sa môžu zúčastniť turnaja v sprievode rodičov alebo zákonných zástupcov.
Prihlasovací formulár tu : http://www.3darchery.eu/gulasovka-pri-ma...-vlky-2017
Doplňujúce info - e-mail: mario.bugi1@gmail.com ; tel.č.0902 279 120
Štartovné : dospelí 15€, kadeti 10€, deti 5€. V štartovnom je zahrnutý obed a 1 pollitrový čapovaný nápoj. Ráno bude k dispozícii drobné občerstvenie (chlieb s masťou a pod.). Pre sprievodné osoby sa bude dať strava doobjednať pri registrácii.
Registrácia a tréning od 8:30 – 9:30, začiatok turnaja o 10:00.
Na mieste turnaja je možnosť táborenie v stanoch alebo karavanoch (k dispozícii ohnisko), takže je možné prísť už v piatok a odísť v nedeľu. Bližšie info na uvedenom e-maily alebo tel.čísle.
 
 
 
To znamená Fedostýve  Big Grin že nebudeš na Bažantovi ?!?!?! Angry Huh Tak tos mě teda pěkně ........
Odpovědět
#4
(06-06-2017, 12:30 PM)macek Napsal(a): To znamená Fedostýve  Big Grin že nebudeš na Bažantovi ?!?!?! Angry Huh Tak tos mě teda pěkně ........

Tento rok mi to nevyšlo Sad , budem prerábať byt a aspoň na tú gulášovku mi to vychádza. Ale do Čiech tento rok idem, ku koncu júla Big Grin .
Uložiť
Odpovědět
#5
Dakujem za vyborny turnaj . Velmi som si to uzil . Vdaka vsetkym ktori sa pricinili k takemu turnaju ... bola to koncepciia zastrielat si aj kolotoce a zaroven aj 3D ...celkom ma nadchla disciplina "Kocky " kde sme si hadzali troma kockami a nasledne sme museli tie cisla triafat vykreslene na tercovnici Smile A nasa skupina bola skvela particka Smile
Odpovědět
#6
(07-08-2017, 08:02 PM)tulak77 Napsal(a): Dakujem za vyborny turnaj . Velmi som si to uzil . Vdaka vsetkym ktori sa pricinili k takemu turnaju ... bola to koncepciia zastrielat si aj kolotoce a zaroven aj 3D ...celkom ma nadchla disciplina "Kocky " kde sme si hadzali troma kockami a nasledne sme museli tie cisla triafat vykreslene na tercovnici Smile A nasa skupina bola skvela particka Smile

Bolo mi cťou a potešením. Ako vždy, a dúfam aj zopárkrát nabudúce..  Smile Smile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)