Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dnešní zprávy
#51
Kam
Dovolil bych si v jedné věci nesouhlasit. Zákon o zbraních vysloveně stanoví, kam se zbraní nesmíš - a honitba tam uvedena není. Jedná se o zákonné ustanovení, čili nic nemůže být nad ním... Když jdeš do lesa na houby se skrytou střelnou zbraní, domnívám se, že nelze nic namítat.

Ahoj Kam ! 
Díky za reakci , já ale myslel Zákon o myslivosti !

To je dost silný zákon..

Myslivecká stráž je oprávněna

a) požadovat od osob, které jsou v honitbě se střelnou zbraní nebo s jinou loveckou výzbrojí, předložení zbrojního průkazu, průkazu zbraně, loveckého lístku, povolenky k lovu a potvrzení o povinném pojištění, popřípadě jiného průkazu, jímž lze prokázat jméno, příjmení, datum narození a místo trvalého nebo přechodného pobytu,

b) zastavit a prohlížet v honitbě a na účelových komunikacích17) v honitbě dopravní prostředky včetně přepravovaných zavazadel, je-li důvodné podezření, že přepravují nebo obsahují neoprávněně nabytou zvěř, a za tím účelem požadovat předložení dokladu o nabytí zvěře,

c) zadržet osobu, kterou přistihne v honitbě při neoprávněném lovu nebo při jiné činnosti tímto zákonem zakázané, nebo osobu, kterou přistihne v honitbě se zakázanou loveckou výzbrojí anebo se střelnou zbraní, pokud nejde o osobu oprávněnou podle zvláštních právních předpisů držet střelnou zbraň i na honebních pozemcích, a neprodleně přivolat orgán Policie České republiky (dále jen "policie"),

d) odejmout osobám uvedeným v písmenech b) a c) střelnou zbraň nebo zakázanou loveckou výzbroj, chycenou, ulovenou nebo přepravovanou zvěř, popřípadě i loveckého psa a fretku a vykázat je z honitby; o odnětí věci sepsat úřední záznam a osobě, jíž byla věc odňata, vystavit potvrzení o odnětí věci a odňatou střelnou zbraň nebo zakázanou loveckou výzbroj odevzdat neprodleně orgánu policie; osoby uvedené v písmenech a) až d) jsou povinny výzvám či úkonům v nich uvedeným vyhovět, popřípadě jich uposlechnout,
Odpovědět
#52
(12-23-2020, 03:18 PM)Fery Napsal(a):
(12-23-2020, 08:41 AM)KOŘEN Napsal(a): Že já mám Franto pocit, že je to zase jeden z tvých fantasy příběhů, co vykládáš lidem při reklamacích - respektive po nich? Ale čert to vem, když už jsme u těch pořekadel, tak se taky přidám. Třeba i zde platí, že na každém šprochu, pravdy trochu. Možná s tebou jen chce někdo vy*ebat, tak jak to děláš ty se svými zákazníky. A možná jsi jen obyčejný pytlák (spíš pytlík, když nedozíráš následky takových konin, které tropíš, zvláště v nouzovém stavu). 
Pana Pitka neznám, mám svůj názor, ale jelikož je jen z médií, tak nemůžu nic tvrdit. S tebou jsem již několikrát satanužel tu čest měl (a nejsem sám), takže další mínus pro Tebe.

To Kořen, hele nevím kdo jsi a co máš za problém, pokud potřebuješ něco řešit, vystup z anonymity a řekni mi a na rovinu, víš kdo jsem a kam napsat, já s tím problém nemám a to platí pro každého. At si každý zamete před svým prahem... Kuše prodávám cca 20 let a snažím se mít spokojené zákazníky, nicméně nikdo nejsme bez chyby, ani já ne. Letos jsme prodali cca 300 kousků a ono to není tak jednoduché při tomto objemu být vždy stoprocentní, dost těžko se to i v jedné osobě + jeden pomocník zvládá. Proto jsem ani do ted nebyl zde na fóru, prostě práce je hodně a času málo, ale opakuji, at to tady neřešíme, pokud budete kdokoli potřebovat něco pořešit, poradit, nebo se zeptat, jsem k dispozici. Na telefonu jsem téměř non stop a na stránkách mám email. Mimochodem nejen Pepa a Duris, ale i Klába moc dobře ví kde mám pozemek a kam chodím trénovat, koneckonců tam i se mnou v minulosti párkrát byl, když jsme se víc kamarádili...

Původně jsem tenhle blitek nechtěl ani komentovat a kazit si tak vánoce, ale pak by možná vypadalo, že s tebou i souhlasím. Na rovinu - pokud někde šlápnu do ho*na, tak tama už příště nechodím. Varuji i své přátele a ostatní lidi, že je někde nas*ané, tak ať se tomu místu vyhýbají. Pokud se ale někdo začne vyměšovat "před mým prahem", tak mě to moc klidným nenechává a snažím se ten výtvor rozmazat dotyčnému po hlavě.
Klába to sepsal pravdivě a nechalo by se toho vypsat daleko více. Mé jméno by z jeho příspěvku odhalil i plankton, tak ti držím palce. Opět se tu chvástáš, jak jsi ochotný pomoci a poradit, ale výsledek je ve finále úplně jinde. Zavolat ti nyní, tak budeš polykat vlastní zvratky, jen abys měl klid. Já si s tebou volal a psal, když to bylo aktuální a reakce byly přesně opačné - dělání ze zákazníka hlupáka, vyhrožování, nahnání do kouta. Využíváš systému, protože lidé jsou zaměstnáni dobou a nemají čas a energii řešit tebe a tobě podobné. 

S těmi rameny to jde během dneška do Excaliburu, včetně odkazů, screenshotů a kurzovních lístků - to jen aby věděli, jakou reklamu jim zde ve dvou státech vytváříš. Tak jen doufám, že se zachováš stejně, jak ten řiťopich Roman Schneider z epuskohledu a začneš mi plevelit soc. sítě... 

Tvl před reklamací jsem měl podepsaný ramena lihovkou i UV fixou a co si myslíš, že mi přišlo domů, když jsem otevřel balík s lučištěm - jedno podepsaný rameno a druhý vyměněný. Při druhé reklamaci, jsi mě zastrašoval tím, že pokud nebudu používat tvoje tětivy, tak že mi reklamaci příště neuznáš (od té doby po prodejcích chci, ať mi podobná tvrzení posílají mailem). Druhá reklamace trvala měsíc (ano měsíc držíš zákazníky v šachu a bez kuše a nakonec jim ani nepošleš opravný záručák, kde prodlužuješ zákonnou záruku). V mailech sice vystupuješ solidně, ale při telefonátech je to jiné. 

Jakmile byla další reklamace vyřešena, tak šla kuše dále do světa a já už s tebou a Excalem nechtěl mít nic společnýho.
Když už tedy měníš jen jedno rameno, tak nechápu, proč zákazníkovi nepošleš náhradní pár ramen obratem domů gratis. V dnešní době posílá už i Excalibur ramena přímo na adresu a nechce poslat zpět ramena prasklá. Tímto by sis zajistil jméno a třeba bys našel i zde na foru podporu. Tím, že zákazníky házíš ke dnu, tak tam posíláš i sebe. 

K tomu Klábovýmu výčtu jen přidám třeba ještě poškozené lidi, kterým při prodeji terčovnice slibuješ, že to zastaví i raketu a výsledkem jsou zničená kormidla. Dříve pak nahrazování originálních dílů těmi neoriginálními...

Ale tohle vše jen jako prodejce - o tom co o tobě, jako osobně, říkají lukostřelci reprezentující ČR v 3D ani nebudu rozepisovat. Takže když už krmíš zvěř v lese na čekané, tak tady aspoň nekrm nás.
Odpovědět
#53
Zdravím vás,
Obvykle se diskuzních fór nezúčastňuji, neboť takřka v každém z nich působí skupinka jedinců, která tak akorát projektuje svá vlastní hovínka do druhých.
A stejně tak je to i zde. Jako ti supi se pár nadšenců vrhá na pana Cermana, kterého jim předhodila naše „skvělá a pravdomluvná“ media. Pere se prádlo, vyřizuji staré účty a vymýšlejí scénáře, ke kterým chybí fakta.
Proboha, to fakt nemáte na práci nic jiného, než očerňovat jednoho z nás a tím napomáhat možnému zpřísnění zákonů ohledně držení a střelby z kuší?
Možná by to chtělo používat selský rozum a neprojektovat svou zlobu a závist do druhých. Tak typicky české vlastnosti …

Mimochodem, na kuse.cz nakupuji tři roky a jako prodejce a následný servis je můžu doporučit. Vlastním tři roky Mikro Nightmare, asi po roce střílení se mi na jednom rameni udělala tříska a naštíplé rameno mi p. Cerman bez řečí vyměnil. Bylo to v létě, navíc v neděli asi dvě hodiny před tím, než odjížděl na dovolenou. Od té doby bez problémů, nastříleno mám určitě ke 2000 výstřelů. Co k tomu dodat …


--
Odpovědět
#54
(12-26-2020, 07:30 AM)Takže Klábo, začnu u tebe a tvých ramen v roce 2017, tehdy bylo Micro relativně nový model a jediná ramena, které jsem tehdy měl na prodejně k dispozici byly 4 ks černých ramen, všechny jsem je vzal a přivezl jsem ti je, aby sis vybral, pokud to půjde napárovat…Se svými rameny jsi závod v pohodě dostřílel, moje ramena sis vzal a už jsem je neviděl. Místo toho, abys poděkoval, že jsem pro tebe v dané době udělal maximum, tak kydáš špínu. Sám se tady chlubíš  svýma „bezcelníma dovozama“ a nejedná se o jednu kuši, je toho podstatně víc, sám o tom píšeš: Ano věci si po zkušenosti s tebou dovážím sám a nejenom pro sebe. Můžeš se tady kluků zeptat jestli se mnou mají nějaký problém.... Dan Mrázek-Mission SUB1 XR, Jan Bondra-Katana a Micro, Adam Brada -Bulldog, Tomáš Šmíd Katana a Matrix a spoustu dalších které ani neznáš… Napsal(a): Proč tedy děláš kšefty zásadně pokoutně, když jsem se tě zeptal, zda ty kuše, co sem taháš celně odbavuješ, tak jsi mi jasně odpověděl typickým pražským žargonem “blááázníš??“, takže asi tak… Svoje řeči o mojí hamižnosti si můžeš odpustit,  v černých dovozech jsi tady králem, sám píšeš, že tvých dovozů je daleko víc.. Chápu, doba je ted pro hospodský těžká, ale co ti tedy brání, začni fungovat ve standardním režimu, dovážej a funguj tak, jak se to má dělat, to znamená se všemi náklady a povinnostmi které k tomu patří. Až prodáš ročně přes 300 kuší, budeš je servisovat a držet nad nimi záruku jsem zvědavý, jak budeš stíhat a jestli se v tom množství náhodou nenajde někdo s kým si nesedneš, nebo nebudeš mít díl, který potřebuje hned skladem. Luboše a mě neřeš, umím si s ním věci vyříkat sám, nepotřebuju tebe jako prostředníka.
Co se týká ramen Excalibur, tak to funguje takto: Excalibur ramena vyrobí, následně je proměří, popíše a dle naměřených hodnot je spáruje a osadí na kuše. Několikrát jsem s Excaliburem konzultoval, jak správně postupovat při reklamacích a jejich postup je jasný, pokud mám k dispozici rameno, které číselně odpovídá hodnotě reklamovaného ramena, tak se rameno dopáruje a mění se jen jedno. Pokud k dispozici není a mám tu možnost tzn. skladem, tak měním celý pár. Reklamace se snažím řešit většinou do týdne, nicméně pokud na daný díl čekám, než dorazí z Kanady a celně se odbaví, tak se to může protáhnout, ale nevím o nikom, komu bych reklamaci řádně nedořešil.
Co se týká posledních několika reklamací, panu Guricovi jsem loni vyměnil obě ramena, ale čekal jsem, až mi dorazí z Kanady. Skladem hned jsem hned a rovnou neměl. Poslední dobou se zde v ČR stalo módou a dobrým zvykem opatřit si k jedné zakoupené kuši Excalibur i ramena rezervní, pan Gurica poslal lučiště ke mně na reklamaci a zároveň psal i do Excaliburu, jak mi přeposlali, nicméně, aby byl klid dostal od nich další pár ramen, žádná jiná firma než Excalibur by tohle neudělala…Kuši si koupil jednu, ramena má dvoje, i tak se to dá dělat… Karlovi Orságovi, ten prý kuši někomu půjčil a dotyčný si dal Dry Fire, nic jsem neřešil a rameno jsem mu na počkání vyměnil za nové, protože jsem ho měl skladem… Vyřešeno. Panu Pavlíčkovi, jsem rameno měnil proto, že bylo lehce pokroucené, po výměně i přes číselnou shodu obou ramen se projevilo že i druhé rameno není úplně stoprocentní, vyměnil jsem tedy obě ramena za nová. Vyřešeno. Nevím o nikom, komu bych reklamaci nevyřešil, byl bych sám proti sobě, chci mít spokojené zákazníky. Ze zákona držím záruku dva roky. Ramena z továrny dostávám pouze k reklamovaným kauzám + pár kousků navíc při větších objednávkách, ale není to tak, že bych měl neomezenou zásobu všech typů, hodnot a barev. Pokud objednám ramena navíc, tak je normálně platím. Ježíšek nejsem a posílat ramena gratis když se nejedná o jasnou reklamaci prostě nemůžu.
To Kořen, odpust si ta sprostá slova a urážky, jako „ blitky“ a „na každou svini se vaří voda“,  a „polykat vlastní zvratky“ co si to dovoluješ, takhle urážet ??  Máš ze svého života nějaký mindrák, že jsi tak zakyslý ? Proč nazýváš Romana Šnajdra řitopichem, proč ho urážíš ? Ona ta tvoje anonymita není tak neprůstřelná, všechny tyhle komenty si zálohuju, můžou se hodit.. Znovu opakuji, napiš jasně, co jsem ti kdy nevyřešil, bud konkrétní. Mimochodem, na tvoje tětivy si matně pamatuji, podle mě byli dost slabé a měli velká oka, proto mohly praskat koncovky ramen, navíc se bavíme o cca 5, možná 7 let staré věci. Žádného Zdenka Kořenovského, alias Kořena jsem nikdy na 3D ani na terčovce neviděl. Poslední medaili loni na ME 3D ve Varíně jsem pro ČR vystřílel v mužích já, ve veteránech Klába, všechna čest, takže zklidni hormon, kdo a jak reprezentuje, kdo má kolik odstříleno a jaké má kdo za ta léta výsledky, tohle tady nemotej, ty odborníku od PC, žiješ hlavně na sítích, tak se o ně bojíš, radši si nekdy vem kuši a přijed na závody a ukaž co v tobě je, jeti uníš i něco jiného, než jen plkat srajdy..
Co se týká našich terčovnic, prodávají se dobře, jsou oblíbené a pokud se občas otočí aby se netrefoval stejný vstřel, čas od času se položí a pomačkají aby se střed přeskupil, tak fungují dobře. Pro kuše kolem 400 fps jsou určeny boky, kde je nevíce materiálu na zastavení šípu. Nikdo ti ale nebrání si třeba v USA koupit značkovou, ale to se bavíme o cca trojnásobku ceny…
 
 
 
Odpovědět
#55
To Fery

Franto, Ty chceš po lidech, aby na Tebe měli pozitivní názor, ale vzápětí je začneš napadat a osočovat. Mimochodem, tak poznám každý Tvůj příspěvek.
Nejdříve obhajoba a pak kopance. Stačí to první, to druhé je zbytečné. Ukaž činy, že to není pravda.

Od Kláby mám SUB-1 XR. Chci mu tím poděkovat. Je to kuše, která u nás není v nabídce a možná ani nebude, s plnou tovární podporou, doživotní zárukou.
Vzhledem ke kvalitě kuše myslím, že jí potřebovat nebudu, ale je to velmi nadstandardní přístup a něco, co se zde musí ještě prodejci učit. 
Klába to pro mě udělal z přátelství a nemá na tom korunu. Tudíž bych byl opatrný opět s nějakým osočováním jaký Jirka je .

Zdeněk Koreník je můj dlouholetý kamarád a díky výše uvedenému problému zanevřel na Excalibur, což je škoda.
V termínech stavby custom šípů, balistiky a střelby long range je dle mého nejdále u nás. To, že nestřílí terčovku, 3D nebo nebere díly od Tebe neznamená, že není schopný střelec, nebo že neexistuje.
Takže opět jsou nějaká osočení úplně zbytečná. Šlo to napsat lépe. 

k Tvým terčovnicím. Já od Tebe jednu mám, protože už mě nebavilo stavět další a další terčovnice. Sliboval si, že ustojí i nejsilnějšího Excalibura.
Tedy produkční Bulldog 440, který generuje nějakých, 440 fps s 352 grainovým šípem tj. 214 joule energie. Můj Darton Toxin 150 SS jí vzal durch, šíp visel z druhé strany jen za letky, které se samozřejmě otrhaly. Přitom měl "pouze" 190 joule energie. Proč? Ono se to chce ale soustředit na hybnost a průřezové zatížení šípu a ne psát pouze rychlosti, které jsou samy o sobě nic neříkající veličinou.
Těžké šípy (tohle byly konkrétně 22", 515 grain), kterých jsem nekritický propagátor a uživatel, generují mnohem větší hybnost a průřezové zatížení než lehký šíp. 
Chce tedy vyjádření k tomu, co zachytí brát s rezervou a být spíše kritický než bombastický.

Musím ale napsat, že jsi ochotně terčovnici doplnil a poslat zpět. Bylo to lepší, ale i tak začala po pár ranách pouštět. Takže sklepávání, obracení. 
Protože střílím hodně a jsem perfekcionista, tak jsem jí celou předělal, doplnil geotextilií a teď drží relativně dobře. 

V minulosti jsi mi pomohl s opravami a úpravami starých kuší, na kterých občas dělám a musím říct, opět k Tvému dobru, že na čem jsme se domluvili, to jsi splnil.

Tvůj problém vidím spíše v komunikaci s lidmi a tím, že se s nimi hádáš. Byl to i jeden z důvodů, proč jsem odešel z Českého poháru 3D a raději střílel jiné soutěže (historickou terčovku, libovolnou terčovku a menší závody 3D nespadající do Českého poháru), než abych na místo střílení řešil nějaké dohady, třenice a protesty ostatních.
Raději si zastřílím v klidu a závod si užiji, viz. třeba letošní špičkové 3D na hradě Litice a nezapomenutelný souboj s Lubošem Beláčkem.
Odpovědět
#56
Dane, napsal jsem to jasně a za vším si stojím, nikoho neosočuju, prostě to vidím tak, jak, jak jsem to napsal. Jsem to já, kdo se tady brání jak vulgárním nadávkám a osočování ze strany Kořena, Jeníka a nevidím žádný důvod, proč bych si to měl nechat líbit. Je fajn, že ti Klába sehnal a dovezl parádní kuši, koneckonců jsem ji viděl v Plzni, je pěkná. Je mi i srdečně jedno jestli na tom Klába něco má, nebo ne, to je jen vaše věc, já jsem jen chtěl nastínit, že já funguji v jiných objemech a je snad každému jasné, že je něco jiného řešit a držet záruku u 10-20 kuší ročně nebo u 300...Chápu i to, že jste tady ty Kořen, Jeník, Klába kamarádi, že si tady píšete mezi sebou už dlouho, ale když vidíš jak hrubým a způsobem se tady opakovaně vyjadřoval Kořen, nebo Jeník tak jsi ani nepípl, jasně, je to tvůj kamarád, takže on může, nebo dvojí metr? Nicméně do ted stále nevím, jaký problém jsem s Kořenem před těmi cca pěti lety řešil, stále mi to nenapsal a já se nemohu v paměti dopátrat o co vlastně šlo a jak to dopadlo.
Dane, je jen tvoje věc na jaké závody chceš nebo nechceš jezdit, ale já jsem na žádném pohárovém 3D žádné protesty ani dohady nezažil, naopak v Plzni jsi mi říkal, že uvažuješ, že bys letos zase 3D pohár začal střílet a vysvětloval jsi mi, že tvoje kuše ti umožnuje nastavení i a na 330 fps, takže bys jet mohl, čím víc nás bude, tím lépe…
Zminuješ parádní 3D závod na Litici s Lubošem, o Lubošových kvalitách není pochyb a tvrdím to celou dobu, hned jak jsem ho vzal na první závod, tak mi bylo jasné, že má extra talent, je skvělý střelec a bude pro každého hodně těžké Luboše více méně kdykoli porazit, stabilitu, ruku i odhad má vynikající.
Já nemám nikdy problém každému, kdo mě porazí potřást rukou a pogratulovat, podle mě by to tak měl mít každý. Takže asi tak. Můj problém s koněm, vypsanou odměnou, přepadením obyčejnými myslivci - nikoli mysliveckou stráží nechte tady prosím být, vy jste u toho nebyli a jediné info co máte je ze zmanipulované reportáže TV CNN Prima News, je ani tak nezajímá jak to opravdu bylo, reportáž byla objednaná, oni pasou po senzaci, protože ta zvyšuje sledovanost a ta prodává jejich reklamu a o to tady přeci jde, proto to celé spojili s koněm pana Pitka. Nicméně, já pořád věřím v právní stát a opakuji, nechme Policii celou kauzu došetřit, od toho ji koneckonců máme, padni komu padni. Mám názor dvou solidních právníků, že jsme se ničeho nelegálního nedopustili, ale až to bude zcela jasné a padne rozhodnutí, tak to sem napíšu, doposud probíhá šetření, žádné obvinění nepadlo. Naprosto však chápu, že ve vztahu ke kuším a k celé kušařské komunitě je to na prd, že se taková kauza vůbec rozmazává v médiích, nejen, že to musím s kamarádem řešit, ale je mi naprosto jasné, že stín podezření díky té reportáži padá na každého střelce či majitele kuše a omlouvám se za to. Koneckonců jde o našeho společného koníčka… Škoda, že jsem se o střeleném koni a vypsané odměně nedozvěděl dříve, nevytáhnul bych zadek z vlastních oplocených pozemků. Tak to je asi tak vše, je mi jasné, že se tady zase najdou tací, co si rádi přisolí, ale ona by trocha solidarity neuškodila. Na druhé straně děkuji těm, kteří nepochybují, že s koněm nemám nic společného a dokázali to sem napsat.
Odpovědět
#57
Nevidim dovod kupovat predrazene kuse v CZ/SK... V nemecku stoji rovnaka kusa menej, cas dorucenia je prakticky rovnaky.. naposledy ked som pisal o excalibur bulldog 400 mi majitel daval dalsie 3sipy gratis.. A nebal by som sa ani reklamacii
Odpovědět
#58
(12-27-2020, 12:14 PM)Fery Napsal(a):
(12-26-2020, 07:30 AM)Takže Klábo, začnu u tebe a tvých ramen v roce 2017, tehdy bylo Micro relativně nový model a jediná ramena, které jsem tehdy měl na prodejně k dispozici byly 4 ks černých ramen, všechny jsem je vzal a přivezl jsem ti je, aby sis vybral, pokud to půjde napárovat…Se svými rameny jsi závod v pohodě dostřílel, moje ramena sis vzal a už jsem je neviděl. Místo toho, abys poděkoval, že jsem pro tebe v dané době udělal maximum, tak kydáš špínu. Sám se tady chlubíš  svýma „bezcelníma dovozama“ a nejedná se o jednu kuši, je toho podstatně víc, sám o tom píšeš: Ano věci si po zkušenosti s tebou dovážím sám a nejenom pro sebe. Můžeš se tady kluků zeptat jestli se mnou mají nějaký problém.... Dan Mrázek-Mission SUB1 XR, Jan Bondra-Katana a Micro, Adam Brada -Bulldog, Tomáš Šmíd Katana a Matrix a spoustu dalších které ani neznáš… Napsal(a): Proč tedy děláš kšefty zásadně pokoutně, když jsem se tě zeptal, zda ty kuše, co sem taháš celně odbavuješ, tak jsi mi jasně odpověděl typickým pražským žargonem “blááázníš??“, takže asi tak… Svoje řeči o mojí hamižnosti si můžeš odpustit,  v černých dovozech jsi tady králem, sám píšeš, že tvých dovozů je daleko víc.. Chápu, doba je ted pro hospodský těžká, ale co ti tedy brání, začni fungovat ve standardním režimu, dovážej a funguj tak, jak se to má dělat, to znamená se všemi náklady a povinnostmi které k tomu patří. Až prodáš ročně přes 300 kuší, budeš je servisovat a držet nad nimi záruku jsem zvědavý, jak budeš stíhat a jestli se v tom množství náhodou nenajde někdo s kým si nesedneš, nebo nebudeš mít díl, který potřebuje hned skladem. Luboše a mě neřeš, umím si s ním věci vyříkat sám, nepotřebuju tebe jako prostředníka.
Co se týká ramen Excalibur, tak to funguje takto: Excalibur ramena vyrobí, následně je proměří, popíše a dle naměřených hodnot je spáruje a osadí na kuše. Několikrát jsem s Excaliburem konzultoval, jak správně postupovat při reklamacích a jejich postup je jasný, pokud mám k dispozici rameno, které číselně odpovídá hodnotě reklamovaného ramena, tak se rameno dopáruje a mění se jen jedno. Pokud k dispozici není a mám tu možnost tzn. skladem, tak měním celý pár. Reklamace se snažím řešit většinou do týdne, nicméně pokud na daný díl čekám, než dorazí z Kanady a celně se odbaví, tak se to může protáhnout, ale nevím o nikom, komu bych reklamaci řádně nedořešil.
Co se týká posledních několika reklamací, panu Guricovi jsem loni vyměnil obě ramena, ale čekal jsem, až mi dorazí z Kanady. Skladem hned jsem hned a rovnou neměl. Poslední dobou se zde v ČR stalo módou a dobrým zvykem opatřit si k jedné zakoupené kuši Excalibur i ramena rezervní, pan Gurica poslal lučiště ke mně na reklamaci a zároveň psal i do Excaliburu, jak mi přeposlali, nicméně, aby byl klid dostal od nich další pár ramen, žádná jiná firma než Excalibur by tohle neudělala…Kuši si koupil jednu, ramena má dvoje, i tak se to dá dělat… Karlovi Orságovi, ten prý kuši někomu půjčil a dotyčný si dal Dry Fire, nic jsem neřešil a rameno jsem mu na počkání vyměnil za nové, protože jsem ho měl skladem… Vyřešeno. Panu Pavlíčkovi, jsem rameno měnil proto, že bylo lehce pokroucené, po výměně i přes číselnou shodu obou ramen se projevilo že i druhé rameno není úplně stoprocentní, vyměnil jsem tedy obě ramena za nová. Vyřešeno. Nevím o nikom, komu bych reklamaci nevyřešil, byl bych sám proti sobě, chci mít spokojené zákazníky. Ze zákona držím záruku dva roky. Ramena z továrny dostávám pouze k reklamovaným kauzám + pár kousků navíc při větších objednávkách, ale není to tak, že bych měl neomezenou zásobu všech typů, hodnot a barev. Pokud objednám ramena navíc, tak je normálně platím. Ježíšek nejsem a posílat ramena gratis když se nejedná o jasnou reklamaci prostě nemůžu.
To Kořen, odpust si ta sprostá slova a urážky, jako „ blitky“ a „na každou svini se vaří voda“,  a „polykat vlastní zvratky“ co si to dovoluješ, takhle urážet ??  Máš ze svého života nějaký mindrák, že jsi tak zakyslý ? Proč nazýváš Romana Šnajdra řitopichem, proč ho urážíš ? Ona ta tvoje anonymita není tak neprůstřelná, všechny tyhle komenty si zálohuju, můžou se hodit.. Znovu opakuji, napiš jasně, co jsem ti kdy nevyřešil, bud konkrétní. Mimochodem, na tvoje tětivy si matně pamatuji, podle mě byli dost slabé a měli velká oka, proto mohly praskat koncovky ramen, navíc se bavíme o cca 5, možná 7 let staré věci. Žádného Zdenka Kořenovského, alias Kořena jsem nikdy na 3D ani na terčovce neviděl. Poslední medaili loni na ME 3D ve Varíně jsem pro ČR vystřílel v mužích já, ve veteránech Klába, všechna čest, takže zklidni hormon, kdo a jak reprezentuje, kdo má kolik odstříleno a jaké má kdo za ta léta výsledky, tohle tady nemotej, ty odborníku od PC, žiješ hlavně na sítích, tak se o ně bojíš, radši si nekdy vem kuši a přijed na závody a ukaž co v tobě je, jeti uníš i něco jiného, než jen plkat srajdy..
Co se týká našich terčovnic, prodávají se dobře, jsou oblíbené a pokud se občas otočí aby se netrefoval stejný vstřel, čas od času se položí a pomačkají aby se střed přeskupil, tak fungují dobře. Pro kuše kolem 400 fps jsou určeny boky, kde je nevíce materiálu na zastavení šípu. Nikdo ti ale nebrání si třeba v USA koupit značkovou, ale to se bavíme o cca trojnásobku ceny…
 
 
 
Je třeba uvést zde napsané informace na pravou míru!
Bulldog 380 jsem u p.Cermana kupoval v 08/2019. 
Důvod výměny ramen je v linku: Kuše Excalibur. Zde to nebudu zbytečně vkládat znovu!
Ramena mě přišla zpět ve stavu, kdy jedno bylo původní a druhé nové! Ramena jsem si neměnil proto, abych měl nová do zásoby, ale proto, že obě šly totálně do vrtule - koncovky hodně ven. Opět lin Kuše Excalibur.
Přímo na zákaznickém centru Excalibru jsem se ptal, zda se vždy mění obě ramena. Bylo mě potvrzeno, že jednoznačně! Viz naskenovaný email od Excalibru.
Poprosil jsem Excalibur přímo, zda mě můžou zaslat nový pár ramen, protože už nevěřím prodejci, že mě to neudělá znovu. Poslal jsem jim fakturu - důkaz kde jsem kuši kupoval. Celou komunikaci s Excalibrem mám do dneška v emailu na Yahoo.
Naprosto bez problémů mě Excalibur zaslal nový pár ramen!
Takže potvrzuji a zdurazňuji - ramena se vždy mění jako komplet nový pár!!!


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#59
Hele tak pozor pozor ... nenapsal jsem nic na tvůj obchod špatného .... pouze na Tvé osobní chování s tvojim kámošem Sebou! Nas***o mi to, že ty co mohou mít někdy váhu a mít slovo při nějakém rozhovování či diskuzi v senátu to jsi přímo zdiskreditolal. Snaha takovách kapacit jaka Pavel Černý a ostatní, kteří se snaží něco udělat a udržet se proti EU, mohl jsi mít také váhu byť v nějakém béčkovém rozhovoru / ono když kamkoliv napíšeš kuše ... skoro pokaždé vyskoří tvůj shop/. Snaha zakecat tady čistě Tvůj průser za který nemůžeš ty a snaha hodit to na někoho jiného - jen se tu zametá kupou špíny na tvůj shop do kterého mě jako osobě je mi doopravdy kulové.
Prostě za mě na tebe je to to narážna přímo na tvou osobu jako prodejce dlouholetého prodejce kuse.cz, "odborníka a znalce v oboru", reprezentanta prestižní značky Excalibur, mistra ve 3D, závodníka a možná i srdcaže do kuší - člověka který dokáže to takhle zvrtat, chytit se při činu a takhle debilně se zviditelnit - Konktrétně jsem čekal doopravy profesionální vystupování, luxusní prezentaci na tvé stránce s top argumenty. Vystupovní na foru jako osoba nad věcí a ne snůžku blábolů a psaní na forum až když ti po okraj nateklo do bot! Za mě jsi sem vůbec neměl chodit v tomto stylu, neřešit tu nějaké reklamace či shop, ale danný průser s nadhledem a vysvětlením. Zase se sem zanesl stejný bordel a stejné chování jako na starém forum, když se ukázala kuse.cz jako pisatel. Pardon jestli sis vysvětlil nějak špatně, že bych napadal tvůj obchod to ani v nejmenším, nařknul jsem Tě za to že jsem čekal profesionalitu a rozmuného člověka ve vystupování což se nestalo, místo toho je to neprofesionalita a dětské chování ...

Jinak nenapsal jsem nic hrubého, za koněm si stojím že nemáš nic společného !!! Ale to druhé v tom už to nikomu rozmlouvat nebudu !
Odpovědět
#60
Takže Franto,

Model Micro v roce 2017 byl na trhu již dva roky, tak nevím jestli zrovna relativně nový model Smile))))) To si chtěl dát najevo, že si v tu dobu neměl ještě ramena na výměnu, tak si mi dal již vyreklamovaný oštípaný ramena. To si zde pozapomněl napsat. a píšeš jak kydám špínu. Sorry ale za tuhle hnusárnu ti fakt děkovat nebudu. Ty ramena tu mám dodnes protože jsou nepoužitelná. Můžeš si pro ně přijet. Oceňuji jak se chvástáš že si pro mne udělal maximum ale tady ti to nikdo nesežere....
A jestli záruku držíš u prodaných kuší stejně tak jako u mně a jmenovaných tak je předem lituji.
Vím že tě hrozně sere co se mého dovozu kuší týče a pořád tady zdůrazňuješ - bezcelně.
Akorát tady ze sebe děláš hlupáka, protože každý ví, že když ti přijde zásilka ze země mimo EU a cena je vyšší než 22,-Eur tak platíš DPH a nad 150,- Eur i clo. Akorát kolem sebe kopeš jak malej parchant. A hlavně zrovna ty mi neraď v čem a jak mám podnikat.
Jak funguje reklamace u Excaliburu ví většina moc dobře. I na každém fóru co se kuší Excalibur týče se dočteš že se mění vždy obě ramena. Jen ty máš svojí metodu ala Cerman.
Přemýšlel si někdy nad tím, proč tvé kamarádství které si měl brzo skončilo? Nebo proč kluci z ČP co stříleli kuše odešli? Nebo proč tady o tobě píší negativně?
Bylo by dobré, kdyby si použil mozek a nad sebou se zamyslel.
Toto je poslední můj příspěvek který sem píšu co se mne a tebe týče. Já s tebou skončil už dávno ale ty jsi prostě bezpáteřní. Tebe člověk vyhodí dveřmi a přijdeš oknem. Hlavně už mne nekontaktuj, nevyzvídej jaké materiály používám na tětivy nebo proč střílím takovou nebo onakou kuší.
Ty máš teď staženou prdel díky své blbosti a na svou záchranu tady teď budeš psát cokoliv abys vypadal jako ten nejlepší z nejlepších nebo obvolávat lidi aby sem napsali o tobě něco pozitivního.....
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)