Novinky pro rok 2017

Vážení přátelé lukostřelci,

18. března proběhla Valná hromada ATL. Všichni členové ATL si budou moci přečíst zápis z této schůzky, která se konala v Kokořínském Dole. Avšak všichni nejste ještě zaregistrovaní a tak se někteří nic nemůžete dozvědět (jeden důvod proč se stát členem ATL). Nicméně, chtěla bych Vás seznámit s nejdůležitějšími změnami pro tento rok.

1. Již není možné platit příspěvky (licenci) ATL na závodech. Je nutno se zaregistrovat a zaplatit do konce března. Platby pak budou možné do 15. dubna 2017

http://www.lukostrelec.cz/aktuality/licence-atl-pro-rok-2017/

K tomuto datu bude ukončena registrace pro tento rok za stávajících podmínek. Dále je možné se stát členem ATL, ale za zvýšený členský příspěvek z původních 100,- korun na korun 200,-. U dětí a dorostu zůstává původní příspěvek 50,- korun. Doufáme, že tento krok neodradí veřejnost od krásného lukostřeleckého sportu, avšak spíše dopomůže Vám všem, kteří se každoročně přihlašujete do ATL na poslední chvíli před závodem, či až na něm, rozhodnout se včas, zdali chcete být zařazeni do LUKOSTŘELECKÉ LIGY (další důvod stát se členem ATL). Pokud odmítáte používat bankovních převodů obraťte se prosím na mail: johanka.kov@seznam.cz , nějak to vyřešíme individuálně.

 

2. Letos také dochází k výrazné změně v dětské a dorostenecké kategorii Lukostřelecké ligy. A tou jsou hodnotné ceny pro vítěze na prvních třech místech a drobnosti pro všechny zúčastněné malé a dorůstající.

 

3. Po značném úsilí, se nám podařilo zprovoznit nové fórum.

http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

Pokud chcete do tohoto nového fóra přispívat, je nutno se registrovat dle návodu. (Není to nic složitého i já to zvládla bez dopomoci).

Staré fórum bude zakonzervováno jen k nahlížení. Pro někoho možná bolestná změna, avšak doufáme, že tento krok bude do budoucna spíše přínosem.

 

Děkuji všem za zvládání těchto změn, a přeji krásné lukostřelecké zážitky v nastávající sezóně.

Za ATL Johanka Suchardová (primitivní lukostřelka).